Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek azt a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek azt a helyzetet, amikor a párotok a barátait válassza helyettetek? Különösen ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Két napig a barátomnál voltam és terveztünk egy több napos együttlétet, mivel jövő héten valószínűleg nem fogunk találkozni, illetve már egyre kevesebbszer, mert hétvégente dolgozni fogok. Friss a kapcsolatunk, ha valakit érdekel.


Pár órája haza kellett mennem, mert az egyik legjobb barátja felhívta a páromat, hogy ma este alvós partit rendeznek, mert szülinapot ünnepelnek (a másik legjobb barátjának lesz születésnapja). Viszont ez nem volt megbeszélve, a párom teljesen össze volt zavarodva. Én nem akartam azt, hogy probléma legyen a barátságukkal, úgyhogy én durcizás nélkül szépen haza mentem. Mikor megvettem a jegyet, éppen írt a párom, hogy igazából a barátai hazudtak neki, mert tényleg nem volt megszervezve semmi. Ennek ellenére a párom találkozni fog velük, vacsorázni fognak és elvileg le fog lépni ezek után. Annyit tudok, hogy eléggé feldúlt lett a barátom emiatt és le fogja szidni őket. Kicsit tiszteletlenül érzem magam, mivel a barátai jól tudták, hogy ott voltam mellette.

Mit gondoltok?

Én 21/L, a barátom 24



2023. máj. 28. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Ez veszet fejsze nyele. Te se tudod mit akarsz, meg ő se. Inkább szakisatok, ha nincs időd találkozni vele.
2023. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Kifejezi, hogy szeret? Ha igen és nemcsak mondja ráadásul bár velük tart nem fog ottmaradni, akkor mi a gond?


Jó, a haverok túloztak, vagy készpénzként vették, hogy ott lesz és jót buliznak és ha jól leisszák magukat, akkor ott alszik, de ez miért szólt volna ellened? A barátai régebb óta az élete részét képezik, mint te!

Fordított esetben te nem mentél volna el a barátnőd szülinapi partijára? Azt érezné a párod, hogy ki akarnak vele szúrni a barátnőid?

Mellesleg mi van akkor, hogyha hétvégén dolgozol? 24 órában dolgozol? Nem, telefon, insta, Facebook, webcam, autó, busz létezik, lehet találkozni a hét bármelyik napján és lehet tartani a kapcsolatot.

Miért akarsz már most dirigálni, meg feszültséget generálni a párodnak, akit állítólag szeretsz a barátaival? Ő nem a tulajdonod, ő egy társas lény, nem birtokolhatod és nem kéne manipulálni sem!

Ha ezt tovább folytatod és rád hallgat egy db barátja nem lesz és el fog hagyni, mert rájön, hogy önértékelési gondjaid vannak és áskálódtál. Vagy hamarabb rájön, hogy milyen vagy és kitesz, mint a sicc. Azt akarod? Tanulj meg nélküle és mellette is élni! Attól, hogy a barátnője vagy jelenleg attól még a világ nem szűnt meg létezni! 🤦‍♀️

2023. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Ikrek az egyik barátja, ez mondjuk sok mindent megmagyaráz.
2023. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
#2, te mit szívtál? Hol van itt áskálódás? Amúgy már bocsánat, de előre megbeszélt programot így megváltoztatni prosztóság. A kérdezőt kvázi kirakta a pasi a randi közepén. Miért nincs a lányoknak önbecsülésük? Mint a kiskutyák loholtok a pasik után, csodálkoztok, hogy így bánnak veletek?
2023. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem lesz megbeszélve veled, hogy ne menjen a haverjához fel, aki depressziós, mert te nem egyeztél bele előre, akkor mi lesz? Akkor is "tiszteletlen" lesz veled a haver, vagy mi a szösz? Lesz olyan eset, hogy elfelejt írni, lesz olyan is, hogy hiába pattogsz, akkor is menni fog főleg, hogyha elege lesz abból, hogy veled egyeztetni kell minden kicsinység miatt. Minek neked párkapcsolat érthetlen.
2023. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Há de nem ő választott, te léptél le egyből. Miért nem tudsz kiálni magadért?
2023. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A párom nem tudott választani. Ezért léptem le én, hogy könnyítsek rajta. Áh, nem tudom… csak olyan hirtelen történt, hirtelen döntöttem.
2023. máj. 28. 20:10
 8/17 anonim ***** válasza:
33%

#4:


"Annyit tudok, hogy eléggé feldúlt lett a barátom emiatt és le fogja szidni őket. Kicsit tiszteletlenül érzem magam, mivel a barátai jól tudták, hogy ott voltam mellette."


Ez már áskálódás. Kit érdekel, hogy több napos együttlétet terveztek, 2 napot együtt voltak és az van, hogy ember tervez, de Isten végez!

A barátai hívták, egy estéről van szó. Mit kell kiakadni ilyen hülyeségeken, meg mi az, hogy" tiszteletlenek" a barátai vele szemben? Nem inkább ő maga akarja összeugrasztani őket? Igen a kérdező az, akinek nem jött össze a terv és akkor most durcizik rajta hiszen itt kérdezősködik fölöslegesen.

Számomra, aki kívánságműsorként tekint egy kapcsolatra az inkább ne is legyen abban, mert éretlen. Ennyi.

(Le lehet pontozni).

2023. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Nekem ez a szememben nem kapcsolat.


Mondjuk barátság sem, ilyen esetben teljesen alap, hogy ha lesz is valami, a párom marad. Aki nem bírja elfogadni a tényt, hogy ha párkapcsolatban vagyunk, akkor "mi" vagyunk és nem én, az mehet a büdös picsába.

2023. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Az a véleményem, hogy még nagyon fiatalok vagytok mindketten…. Ha hagyta, hogy hazamenjek, akkor nálam nem lenne másik randi ….!
2023. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!