Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a bűnös? A megcsalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a bűnös? A megcsalt, vagy aki megcsalta?

Figyelt kérdés

És a megcsalt nő, vagy a megcsalt férfi a szánalomra méltóbb? És a megcsalást elkövető férfi, vagy a megcsalást elkövető nő az undorítóbb?

Kinek mi?


2010. okt. 11. 10:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

szerintem meg ez az egész szitu függő. Megcsalt is voltam már,és megcsaló is. Senki felett nem ítélkezhetsz addig,míg nem látod az egész szitut,szerintem.

Minden megcsalás mögött áll egy történet,ami nem feltétlenül az,hogy rossz a két ember kapcsolata,és nem tudnak nyíltan beszélni egymással.

A szerető tartás más téma. Egyszeri alkalomból azonban nem hiszem,hogy bármire is lehet következtetni..Max arra,hogy egy mély beszélgetés aktuális lenne..

2010. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Minden megcsalás mögött áll egy történet,ami nem feltétlenül az,hogy rossz a két ember kapcsolata,és nem tudnak nyíltan beszélni egymással."


Akkor mégis mi a fene állhat mögötte? :D

2010. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A megcsaló a bűnös!
2010. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

mi állhat mögötte?

alkohol,nosztalgia, ezek kombinációja, pillanatnyi gyengeség.De jó,h rajtam kívül mindenkinek csak a párja jön be,és soha nem ingott meg egy futó pillanatra sem....:)

Voltam már hasonló szituban,hidd el, tudom miről beszélek. Ennek ellenére nem érzem,h bármi baj lenne a kapcsolatommal.Megbeszéltük,h miért volt,és túlléptünk rajta. Jobb,mint volt:P

2010. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"alkohol,nosztalgia, ezek kombinációja, pillanatnyi gyengeség."


Normális ember tudja, hol a határ az alkoholban. Normális ember tudja, hogy a jelen párkapcsolatát nem teszi kockára egy elmúlt párkapcsolata miatt. Pillanatnyi gyengeség? Lelki sérült, akaratgyenge, tisztességtelen embereknél persze... de úgy tűnik, ők vannak többségben.

2010. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"De jó,h rajtam kívül mindenkinek csak a párja jön be,és soha nem ingott meg egy futó pillanatra sem....:) "


Ja, és még valami: aközött, hogy valakinek tetszik valaki más a párján, és aközött, hogy meginog valaki fényévekre való különbség van ám.

2010. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Végülis,kinek a pap,kinek a paplan.

Nem érzem sem magamat,sem a barátomat rossz embernek azért,mert mi így gondoljuk. Nem szép dolog, de én csak annyit mondtam,h nem kell feltétlenül elkönyvelni,hogy egy ilyen kapcsolat halott, a felek undorítóak, és különben is mit keresnek egymás mellett. Szóval én nem azt mondtam,hogy támogatom a megcsalást,és jó dolognak tartom. csak annyit,hogy nincs jogom senkit "undorítónak"tartani emiatt. Én csak elmondtam a véleményemet. "sajna" én emberből vagyok és hibáztam,ő is. Nem mondom azt, hogy fogok még,de azt sem mondhatom,hogy nem..

De egy dolgot tudok,az őszinteségre visszatérve. Nekem nem jelent gondot,hogy elmondjam neki,h éppen "büdös a szája", vagy neki sem ciki az,ha szőrös lábbal bújok hozzá,esetleg nem tetszésemet kifejezni. Ja,és nem jelentett gondot,hogy elmondjam neki,hogy gyerekünk lesz, holott még nem nagyon számítottunk ilyesmire,ennek ellenére boldog volt tőle..Azt nagyobb problémának érzem a gyk-t olvasgatva,hogy sok kapcsolatban ezek a dolgok is nehézséget jelentenek.

2010. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ma 10:53


Ez nekem szólt? Nem egészen értem, hogy jön ez ahhoz, amit leírtam. :)

2010. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Na, ha már így leírtátok, akkor én is leírom a véleményem. Nagyon meglepődtem a válaszokon, a legtöbbet hasznosnak is vélem.

Természetesen én is bűnösnek látom mindkét félt nemtől függetlenül, de azért egy kicsit bűnösebbnek látom a megcsalt félt, mert többnyire egy kapcsolatban, ha valaki eljut odáig, hogy megcsalja a párját, akkor az a pár biztos nagyot hibázott valahol, valamilyen szükségletét nem volt képes kielégíteni a megcsalónak, tehát ő a "bűnös".

Kicsit úgy érzem a megcsalt férfi a szánalomra méltóbb, mert egy lány ösztönösen nem a megcsalásra van programozva, tehát az a krapek valmit nagyon nem tud. (Szex, érzelem, szeretet kifejezés, beszélgetés, figyelmesség sötöbö.) Főleg, hogy a férfiak sokkal többet tudnak hisztizni, és elég gyerekesen viselkednek többnyire.

És szerintem a megcsalást elkövető nő undorítóbb.

Árnyalatnyi különbséget érzékelek én is, szóval ne kövezzetek meg.

2010. okt. 12. 11:42
 20/21 anonim ***** válasza:

sok igazság van abban amiket írtál

a pasiknak tényleg nehezebb uralkodni magukon, mert így vannak programozva a vadászatra, ahol egy nő viszont nem

nem is tudok ezzel vitatkozni

de én mint nő, nekem szomorú, hogy össze tehetem a két kezem, ha nem csalnak meg

amíg a pasi ezt természetesen elvárhatja tőlem


és akárhányszor megcsaltak engem anno, mindig alább és alább csökkent az önbizalmam


és szomorú de elfogadható teljesen, amit írtál.

2010. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!