Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim jóval 120 kg fölött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim jóval 120 kg fölött van.Ha elmegyünk sétálni, majd megfullad ha melegebb az idő,és szabályosan rosszul van..Pedig bicajozik..Mit csináljak?180 cm körül van,és 130-32 kg.

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem kellene, de nagyon idegesít,hogy semennyi kitartás nincsen benne,és nem tud az én tempómban haladni ( én is kövérebb vagyok a kelleténél,de nagyon gyorsan tudok menni,és kitartó is vagyok, ráadásul imádok sétálni akár lassabban akár gyorsabban is.). Amikor sétálunk,nem bírom az ő lajhár tempóját,mert olyan mintha visszafele mennénk. Rettentő látni,ahogyan egy 2 km-es sétától mire hazaérünk leizzad,és majdnem meghal annyira zihál. Hiába fogyókúrázik,és ezek szerint a bicaj sem ad neki semmi edzettséget. Nem igazán tudom tolerálni, hogy ilyen, ráadásul az élet minden területén. De szó szerint minden területen.Orvoshoz nem akar menni,hogy megnézesse eset.eg nem a szívével van-e baj.Megoldás,ha szakítok?
2023. máj. 30. 13:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10. Ahoz bírni kell a piát avagy tudni kell mennyitől nem működik már a fütykös. Minden másra persze ott a kilós kristálycukor.
2023. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jó, hát ha neked az az emberi értékek alfája és omegája, hogy 130 kilósan nem csak 4 km-t tud letekerni, hanem 16-ot is simán, akkor keress magadnak egy versenybiciklist...

Még csak nem is arról van szó, hogy ne tenne a változás érdekében.


Azért kíváncsi lennék, te mit szólnál hozzá, ha egyszer csak lassulna a fogyásod, és ő így becsmérelne téged.

Miért vagytok egyáltalán együtt? Milyen kapcsolat ez, ahogy ilyen suttyó módon beszélsz a másikról?

2023. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Gondolom,azért véded ilyen hevesen,mert Te is hasonló típus lehetsz. Úgy nem igen fog fogyni,hogy a tekerés mellett ülő munkát végez, plusz zabálja a chipset, a fagyit,és a többi édességet. Közben meg majdnem megfullad. Gratulálni tudok az ilyen embereknek.És igen,változtatni fogok,mert nem szívesen élnék együtt egy harci disznóval..ráadásul a sört sem veti meg..Így is olyan már mint Góliát a bálna,nem várom meg amíg lesz 300 kg. Én jót akartam neki,de ha ennyire nem számít semmi,akkor egye halálra magát. De NÉLKÜLEM.
2023. máj. 31. 15:51
 14/15 anonim ***** válasza:
Van az a szint amikor mar hajasduszno a parod es a jo keresete miatt sem eri meg vele lenni.
2023. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem kell jóváhagyást kapnod ahhoz, hogy elhagyd a pasidat.
2023. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!