Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti 36 év korkülönbségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti 36 év korkülönbséggel lehet e probléma mentes házasság? Én 23 éves vagyok a párom 59 éves. Jelenleg jónak mondhatom a szexet, De mikortól fog ez változni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 1. 15:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%
Hát, figyelj. Amikor te 30 leszel, ő meg 66. Jesszus Apám ennyi idős. Nem tudom elképzelni hogy ekkora korkülönbséggel hogy működhetne egy házasság.
2023. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%

Nekem már most sem lenne gusztusom a szexhez. Ilyenkor már hirtelen, 1-2 év alatt rohamosan romlik a taták állapota. Én még 3-4 évet jósolnék nektek, aztán már pelenkázhatod. Ez nem lesz probléma mentes házasság.


Megértem, hogy stabilitásra és biztonságra vágysz. De egy ennyivel idősebb ember nem adhatja meg neked. Ő csak stresszt, lélekölő ápolónői státuszt és monotonitást adhat neked. Éjjeled-nappalod az lesz, hogy ápold haláláig, de a halála után sem lesz nyugalmad és stabilitásod, mert a gyerekei tartani fogják a markukat az örökségért.


Te meg ottmaradsz 30+-osan, lelkileg kizsigerelve, anyagilag kifosztva, és vagy 10-15 % eséllyel arra, hogy találsz még normális férjet, családot, mert abban a korban az összes normális pasi foglalt lesz. Gondold meg.

2023. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
97%

Sok szerencsét. 36 vagyok és apám ennyi idős. Nem kéne bácsi.


Szerinted neked csak ennyi jut?

2023. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
73%
Nem, de ha ez a fétised hajrá.
2023. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Kitana. ***** válasza:
98%
Kb akármelyik nap változhat, ebben a korban. Amúgy a te dolgod. Én 32 évesen sem tudnék ennyi idős emberre férfiként nézni, apám 57 éves. Vele nyilván kijövök, de a többi korabelivel nem érzem, hogy sok közös lenne bennünk.
2023. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Hol találtatok papot, aki ezt jóváhagyta?
2023. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már most sem lenne gusztusom hozzá, nem még később.
2023. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
A házasságot Augusztusba tervezzük. Ja és közös családunk nincs.A nagyapám 81 éves és jól érzi magát a bőrében, semmi baja nincs.
2023. jún. 1. 16:05
 9/38 anonim ***** válasza:
43%

Problémamentes házasság nem létezik.

Amúgy hatalmas ez a korkülönbség, de ezt biztosan te is érzékeled. Láttam ilyen házasságot. A nő 40-es éveit az idős, beteg férje ápolásával töltötte, miközben működtette a férj panzióját. 50 évesen meg megözvegyült. Ha te is tudod vállalni, hogy szeretettel, odaadással fogod gondozni a férjedet ha megöregszik, és meg tudsz békélni azzal, hogy fiatalon leszel özvegy, akkor hajrá, sok boldogságot. Biztosan sok szép pillanatot meg fogsz élni egy tapasztalt férfi mellett.

2023. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%

És lenne gusztusod a nagyapádhoz?


Tudtam, hogy hasonló dologgal fogasz előállni,de hallottál már róla, hogy nem minden ember egyforma, nagyapád 81 évesen kirándul, aktívan sportol, süt-főz, takarít, haverokkal kocsmázik és falja a 20 éves csajokat( megspóroltam neked mert ugyanaezeket írnád le úgyis), de lehet a pasid 65 évesen pelenkás lesz.


Saját családotok nem is lesz, tudom-tudom, hogy a nagybátyjád meg a nagyapád kisöccsönek a haverja 80 évesen lett apa meg Robert de Nironak is most lett gyerek tudom - de a gyakorlatban nemigen fogsz teherbe esni, ha mégis az idős apa is nagy egészségügyi kockázatottal jár a magzatra nézve, vagyis jó eséllyel retardált gyereked lesz tőle, azt 30-35 évesen ott maradsz egyedül egy fogyatékkal élő gyerekkel. Vagy teherbe se esel, azt 35 évesen egyedül marad és senki nem akar majd neked gyereket csinálni.

2023. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!