Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szerint nem csinálo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerint nem csinálok semmit, majd megütött?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem dolgozom, nem kapok munkát, ezért volt. Rosszul mennek neki a dolgok(kick box edző), bizonytalan az állása és elhordott mindennek. Kiborult, nem fejezte be, pedig mondtam, hogy hagyja már abba, nem vagyok ingyenélő és próbálkozom, de csak mondta és mondta.. én meg gondoltam oldom a feszültséget és játékosan kis pofonokat adtam az arcára, hogy ne beszéljen így velem, mire ő megütött és nekiestem a falnak. Erős, küzdősportot oktat, nem kis ütéske volt, mint amit tőlem kapott. Nem ütöttem vissza. Utána bocsánatot kért.


Elhagyjam?


2023. jún. 1. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Ne elhagyd hanem menj el egy kbaszott gyárba dolgozni.
2023. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Incelke csak nem ennek a fordított változatára kíváncsi?

2023. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell elhagynod, szerintem már rájött, hogy egy lúzer ingyenélő vagy.. nemsokára pakol, Karácsonyt már nem fogjátok együtt tölteni
2023. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Mindketten szánalmasak vagytok.
2023. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

1. Mi az, hogy játékos pofonok?:D Te retardált vagy, vagy csak hülye?

2. Akármilyen feszült is bármelyik fél, az erőszak nem fér bele eg ypárkapcsolatba, szóval igen, szakíts.


3. Hagyd el a kamukérdéseket is. Vagy legalább írd meg őket úgy, hogy ne lehessen azonnal levágni..

2023. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Ugy elhagynám mint a picsa!
2023. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Ez kamu. Tegnap volt egy tök hasonló kérdés csak ott a nőt ütötte meg a pasas. De a kis pofonos rész ugyanez.
2023. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Passzold at. Csipem a stilusat. En sem utnek vissza. Csunya viccert en is kaptam mar pofont

Benne van megerdemeltem.

Jobban sokkolodotz o mint te hidd el.

2023. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

#2 én is mindjárt arra a kérdésre gondoltam, csak hogy most felcserelte a szerepeket.


Kérdező várnod kellett volna pár napot minimum, hogy elhigyjem a kérdés valóságát.

Na, de jó válaszolok: Semmi jogod nincs még játékból se pofozgatni tök mindegy mi a nemed, viszont dolgozni nem ártana...

2023. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%

2#: Pacsi, egyből erre gondoltam én is:).

Kérdező: passzolhatnád nekem is a Miss Kick-boxer-t: rajtam igazán gyakorolhatna:).

2023. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!