Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számítógépes játék függő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítógépes játék függő társal mit lehet kezdeni, aki már szexelni sem akar?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


12 éve vagyunk együtt a párommal. Van egy három éves kislányunk.

Párom számítógép játék függő.Mióta ismerem sokat játszik, de az utóbbi években 5-6 éve kb, nem is tudom pontosan... Haza jön és estig ott ül a gép előtt. Ha valamiért fel rángatom onnan agresszív lesz beszédben. Mindent megcsinál amúgy,kislánnyal is segít, ha úgy van, de minimális időt tölt velünk. A másik,hogy inkább játszik, mint pl együtt lennénk szexuálisan.

Korábban kb 7-8 naponta igényelte a párom a szexet. Ha kezdeményeztem előbb, akkor elutasított. Azóta, hogy van gyerek 2 havonta vagyunk együtt! Korán elalszik, ő nem töri magát, hogy időt töltsünk együtt. Nem vagyunk öregek 30as éveink elején járunk. Én már feladtam, nem érzem magam nőnek, vonzónak az elutasítások miatt. Számtalan alkalommal beszéltem erről vele, hogy mit érzek. Soha nem jutottunk előrébb. Ő imád, nem fog annyit játszani, vonzódik hozzám stb, stb.. De most már igazán belefáradtam. Nem tudom mi többet tudnék tenni, de tudom, hogy nem tesz ez így boldoggá. :(


33/N


2023. jún. 2. 00:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Ultimátum, vagy hanyagolja a gépet vagy válás
2023. jún. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%

Nem lehet hogy egészségtelen életmódot él(túlsúlyos) és emiatt nagyon alacsony a libidója/impotens?


Ha igen akkor ezzel kellene valamit sürgősen kezdeni.

Új étrend terv, vásárlási szokások átgondolása, vezetése, napi 1 óra lightos mozgás(séta) beiktatása.

Iszik e alkoholt, dohányzik -e?


Nem feltétlen ultimátumokat adni neki a legbölcsebb döntés, még fiatalok vagytok.

23f

2023. jún. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
#2 Fel sem akar kelni a gép elől, de majd beiktat napi 1 óra lightos sétát.😅
2023. jún. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Az ultimátumot üres fenyegetőzésként, esetleg hisztiként foghatja fel. Én inkább a tettekben hiszek. Ha üres lakásba ér haza, majd észhez tér. Ha meg nem, jobb is nélküle.
2023. jún. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%
Szerető.
2023. jún. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Elmenni vele az addiktológiára. Tudom, hogy "nem, mert ciki", meghogy "az az ő élete, nem lehet beleszólni", de ez lényegében az ön-, és közveszélyességet súrolja már.
2023. jún. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%
Legyél izgalmasabb társaság, mint a játékok!
2023. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, nem tetszel már neki.
2023. jún. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
Ha már korábban is tudtad, hogy ilyen, akkor miért szűltél neki?
2023. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
24%

Ez mekkora gáz már!


Bár előbb is gondolkodhattál volna hogy ilyen gyerekes pasival ne állj le! Én is leraktam már 20 évesen ezt, nem felnőtteknek való.

2023. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!