Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged mivel hülyített a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mivel hülyített a férjed, pasid, szeretőd és mennyi ideig?

Figyelt kérdés
Azt is tedd hozzá légyszi, hogy milyen életkorban. Hölgyektől kérdezem.
2023. jún. 2. 00:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Exem, hogy komolyan gondolja velem és fontos vagyok neki. 😂 25alatt voltam
2023. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Ja és 2 évig. Aztán rájöttem, hogy csak húzza az időmet, egyàltalán nincs közös terve velem, csak jó hogy van egy fix punci az életében
2023. jún. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

Engem exem azzal hülyített hogy úgy hívott egyetlenem. Amivel nincs is semmi baj mindaddig amig titokban nincs egy feleséged és egy újszülött kislányod. Nos mivel a haragomat nem tudtam levezetni a pasin mert egyfolytában a kislányra és a nőre gondoltam, úgy döntöttem egy diszkrétebb módot keresek a bosszúra. Jó kis estém volt. Neki meg jó pár ezer forintnyi kellemetlenséget okoztam, vagyis pontosabban a kocsijának amit valamiért nem jelentett. Hát nem furcsa?

Akkor voltam 22 és igen, köztudottan őrült vagyok.

2023. jún. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%

Azért más módja is van annak hogy ha pofára esik a szerető.


1. Nem tűnt fel ennek a kis 22 éves libának hogy a pasi nem érhető el a nap huszonnégy órájában? Azért akinek ujszülöttje van otthon az kb 2 nap alatt kiderül, de legfeljebb hétvégén amikor kötelezően családdal van.


2. Nem az a megoldás hogy anyagi kárt okozunk a másiknak, attól mi még ugyanolyan lúzerek maradunk és nem tanulunk a saját ostobaságunkból, magyarul ez a kis kuurva ugyanolyan buta maradt.


3. Nem kezdünk családos emberrel hanem válogatunk a saját szintünkön a saját korosztályunkból. Ennek miért nem volt jó egy 25 éves bulizós fiatal?


A pasi meg megtanulta hogy ne kezdjen ilyen szarházi tyúkokkal akiknek még a tojás a seggükkön és ovodás modon viselkednek.

2023. jún. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%

Jól tette amit tett a 3-as.

Férfiként mondom ezt, szégyellem,hogy ilyen férfiak vannak,mint aki átverte a 3-as válaszolót.

2023. jún. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%

7# Nem verte át senki. Szimplán nem figyelt a jelekre.

Ne magyarázd már be itt mindenkinek hogy nem lehet észrevenni ha egy pasinak újszülöttje van otthon?

Mennyire lúzernek kell ehhez lenni nem észrevenni?

Atyaég.

2023. jún. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Eljegyzéssel szoktak(átlagban 4 éves kapcsolatok), aztán elkezdenek nőzni.
2023. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
A hülyítés lényege hogy elhitesse a nővel azt amit a nő hinni akar. Egyetlen célja van a pasiknak, az pedig a SZEX. Ezért megy a színészkedés, a keménykedés, a páváskodás. Csak a SZEX.
2023. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
Annyira szánalmas, amikor a férfiak itt heves egyetértéssel puncsolnak a csajoknak... ne féljetek, attól még nem kaptok p1nát... :P
2023. jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

#6

Lehet #3-at az én volt férjem széditette. Amennyit otthon volt velem es az ujszülött lányaval, ugy siman hihető hogy egyedülálló (volt hogy 2 napig nem láttam, akkor is csak pár órára jött haza)

2023. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!