Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások párkapcsolata hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások párkapcsolata hogy lehet ennyire tökéletes, míg az enyém nem?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, a barátommal 2 éve járunk, de még ennyi idő alatt se kérte meg a kezem, míg az ismerőseim kezét 1 év alatt, vagy még hamarabb megkérik, és utána pár hónapon belül meg is történik az esküvő. Én meg itt vagyok, és várok. A barátom először tavaly ígérte meg az eljegyzést, persze semmi nem lett belőle. Most az idénre is megígérte, de egyáltalán nem bízok ebben. Kierőltetve meg nem akarom, mert akkor olyan lenne, mintha csak én akarnám.

De irigylem hogy mások olyan könnyedén megkapják a gyűrűt a párjuktól, hogy a pasi mennyire odáig van értük. Számtalan ilyen példát tudnék mondani az ismerőseim közül.

Az egyik ismerősöm is 1 évig járt a pasijával, aztán már el is jegyezték, és pár hónapon belül össze is házasodnak. Már még meg is tippeltem magamban, hogy hamar meg fogják kérni, és be is jött a tippem. Szinte állandóan kirándulnak, nyaralnak, éttermekbe járnak, és ez ismerősöm mindig eldicsekszik azzal, hogy milyen rózsacsokrot, virágokat kap a párjától. Bár én járok a barátommal különböző helyekre, de nem ennyiszer.

Meg azt is látom, hányan idézeteket raknak ki arról, hogy mennyire csodálatos a másikkal, meg hogy vele akarja az életét leélni stb. Hasonlót a barátom sose írt nekem, nyilvánosan pláne nem.

A barátom sokszor dicsér, ha kettesben is vagyunk, meg mondja, hogy szeret, de nem tudom.


2023. jún. 5. 15:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy boldog a barátoddal, de hozzá akarsz menni. Miért?
2023. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Legalább a 10. kérdésed erről.

Sajnállak.

2023. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látom, ebben hol vagy te vagy hol van a szerelem? Ez a többiekről szól, meg mások sikeresnek vélt életéről, meg dolgokról, amiket ki akarsz pipálni az életben. De te hol vagy?
2023. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Ne legyél már ennyire naív. Szerinted minden úgy van, ahogy állítják?

Ennyi idősen több eszed is lehetne.

2023. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a többiek párkapcsolata sem feltétlenüól felhőtlen attól függetlenül, hogy mit raknak a kirakatba, vagy mennyi idő után ugranak fejest a házasságba.

Nincs olyan, hogy tökéletes párkapcsolat. Aki ezt állítja, hazudik.

2023. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Vótmá.
2023. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha abból gondolod, hogy a barátod szeret téged, hogy mondja de te ezt nem érzed akkor nem kell erőltetni a dolgot.
2023. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nagyon buta, sekélyes ember lehetsz. Ez az egész gyűrű meg esküvő dolog egy akkora baromság, olyan ez számodra, mint valami verseny. Itt nem arról van szó, hogy szereted a barátodat, hanem, hogy te is eldicsekedhess másoknak, hogy férjhez mentél. Pedig ez egy fszság. Szerintem szánalmas, hogy valakinek erről szól csak az élete és ettől tud kiteljesedni, hogy "mit gondolnak róla mások". Főleg 29 évesen.

Majdnem annyi idős vagyok, mint te, de magasról szarok a házasságra, ha a párom szeret és tisztel és számíthatok rá a bajban. Ha meg kiderül az évek folyamán, hogy mégse legalább könnyebben összeszedem a cuccomat és lelépek. Tudod hányan vannak házasok az ismeretségi körünkben, akik ugyanígy jaj de kirakat boldogok? Aztán közben az egyik kerti partin a gyerek bebaszva mesélte nekem, hogy a csaj "ráragadt" meg nem tudta levakarni magáról, de neki közben volt más, csak aztán ez maradt meg lett egy közös gyerekük, de beletörődött. Ez a nagy szerelem? Sokszor, ami igazából az emberekben van, semmi köze ahhoz amit a külvilágnak mutatnak. Sőt. Az esetek 90%-ában így van.

2023. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Pont azok szoktak elválni pár éven belül, akik nyilvánosan szeretik egymást, akik minden éttermi élményt kipakolnak a facebookra, meg akik idézeteket osztogatnak meg.

Aki igazán szereti a másikat, azt jellemzően nem érdekli, hogy mi látszik a facebookon, meg az instán, nem várja remegő kezekkel a lájkokat, hanem megéli a pillanatot a párjával.

Értékesebb, ha figyelmesen meghallgatja, milyen napod volt, mint a maci alakú virág ajándék, meg a csicsás eljegyzési gyűrű. Jobb egy menzás ebéd egy kedves, megértő pasi mellett, mint egy puccos étteremben fotózkodni, aztán izzadni, hogy vajon ki mit gondol rólunk.

A kérdés inkább az, hogy meghallgat? Figyel rád? Jól érzed magad a mindennapokban?

2023. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
98%

Csak egy valós példa:

Én 29 párom 26 egy éve vagyunk együtt tervek vannak. Persze örülnék ha megkérne de nem is hoztam fel soha.

Fb privát mindkettőnknek bevagyunk jelölve egymásnak, nem posztolgatunk oda semmit.



Barátosném: azt hiszem 2 éve jegyesek, most házasodtak a babaváró miatt. A pasija hozzám jött panaszkodni h elhidegültek nekem mondott e vmit , meg mini kamerát tett a hálóba, mert németbe van a pasija és h csalja e ... De összeházasodtak, mindennap megy a nyáladzás ha haza jön a pasi akkor a közös kép szerelmememmel... De a kamera ott figyel...


Valszeg az ismerőseid is inkább a hitel miatt hazasodtak nem pedig a szerelemért :))) bocsi de ez a valóság

2023. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!