Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dijcsu kérdése:

Ennyire fél a szüleitől?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint két hónapja vagyunk együtt. Volt már nálam elég sokszor és már találkozott a szüleimmel is de én még nem voltam nála. Nemrég felhozta a témát, hogy elmehetnénk hozzájuk. Nagyon örültem mikor kérdezte hogy lenne e kedvem. Rögtön igent mondtam. utána megkérdeztem, hogy miket mondott rólam..erre ő azt válaszolta, hogy mindent tudnak, kivéve a koromat..vagyis azt is tudják de nem a valódit. Tudtam, hogy fél megmondani a szüleinek, hogy hány éves vagyok mert 5év korkülömség van köztünk. Én 14 vagyok ő meg 19. A szülei pedig nagyon szigorúak és azt mondta hogy nem értenék meg de nemtudom..lehet hogy azért hazudik mert nem gondolja komolyan?:S vagy ennyire fél a szüleitől? Mit csináljak? 1x úgyis elszólnám magam..vagy vmi. :S
2010. okt. 11. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát végülis így is lehet fogalmazni, de én inkább nem úgy mondanám, hogy "fél", hanem csak nem akar konfliktust ebből. Ezt azért meg lehet érteni.

Azt nem hiszem, hogy nem gondolja komolyan, a "nem értenék meg" mondat is erre utal, hiszen ezek szerint van mit (nem) megérteni, tehát nyomós oka van rá, hogy együtt vagytok. (Például nem értenék meg, hogy ő elég érettnek tart téged ehhez a kapcsolathoz, és nyilván nem tudnak azonosulni az irántad tanúsított érzelmeivel.)

Hogy ebben a helyzeben érdemes-e hazudni, azt nem tudom. Mert ha mondjuk pár hónap után – mikor már megismertek és látják, hogy minden rendben – kiderülne a hazugság, akkor is gáz. Legalábbis nehéz lesz neki kimagyaráznia, hogy "de nem akartam, hogy a kora alapján ítéljétek meg", stb..

2010. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit megpróbálom magam beleképzelni a helyzetbe. :) Igen, valószínű, hogy fél elmondani az igazat. De a legegyszerűbb, hogy kérdezz rá, miért nem mondta el az igazat.


25/F

2010. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm :)))

megfogom kérdezni :)

2010. okt. 11. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!