Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom chatelget a kolléganőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom chatelget a kolléganőjével, van okom félni?

Figyelt kérdés
Megláttam egy nőt valamelyik nap a telefonjában. Kinyomoztam, hogy ő is ugyanannál a cégnél dolgozik, mint a párom, majd vérszemet kaptam és beleolvastam a beszélgetésekbe. Igazából semmi extra nem volt benne, nem szexuális témákról beszélgettek, de nem is munkáról.. Párom írogat neki olyanokat, hogy de cuki meg de édes, de ő ilyen alapból, nekem is sokat mondja. Szerintetek ártalmatlan, vagy van okom félni? A nő nagyon fiatalnak tűnik, talán még a páromnál is fiatalabb, és nem csúnya sajnos.
2022. nov. 20. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Majd lesz okod felni, mindig igy kezdodik
2022. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Én szépen szó nélkül otthagynam.

Nem adnék neki választ a kérdéseire se, hogy miért.

Így kezdődik bizony, ne várd meg, mert ha ezt a csajt nem fűzi meg akk is jön a következő.

Emelt fővel tavozz, higgadtan, hadd egye meg a f*n*, hogy ugyan miért xD

2022. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
99%
Ha magamból indulok ki akkor igen, van okod félni
2022. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha megakar csalni akkor úgyis meg fog.

Szerintem amúgy ennyi alapján még nincs okod a félelemre. Ha huzamosabb idő múlva is látod, hogy még vele chatel, akkor szerintem viszont kérdezz rá valahogy.

2022. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt még tudni kell, hogy a nőnek is van barátja.
2022. nov. 20. 21:52
 6/14 A kérdező kommentje:
#3 elmeséled?
2022. nov. 20. 21:52
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Lehet neki attól, ha meg akarnak titeket csalni úgyis megteszik. xD


Am nem azért dobnam, mert írkál, hanem azért, hogy a hátam mögött teszi és azért amit irkal.

De te tudod, a legvégén úgyis megcsalas lesz vagy jobb esetben dobni fog, mert lesz ő vagy más a láthatáron...

2022. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Én nem vagyok féltékeny típus de azért másik nőknek ilyet ne irogasson a párom.


Nem garancia hogy félni van okod és rossz vége lesz, de az ilyen helyzetekben nagyon könnyen megtörténhet sajnos.

2022. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Munkatársammal alakult ki köztünk alkalmi kapcsolat.

Melóban flörtöltünk egymással, ott történt meg az első csók is a mosdóban.

Később minden munka előtt 20 perccel kettesben találkoztunk

Néha beszéltünk messengeren de inkább csak általános dolgokról. Hogy ne legyen lebukás.

Soha nem is derült ki.

1 évig tartott. És ha nem mondok fel a mai napig tartana.

3as voltam

2022. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Tök mindegy hogy van barátja, sajnos tényleg mindig így kezdődik. Munkán kívül mi chatelgatnivalója lenne két embernek akinek párja van.. nyilván tetszenek egymásnak.


Mondd a kedves párodnak hogy ha szórakozni van kedve akkor szívesen egyedülállóvá teszed, aztán csináljon amit akar.

2022. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!