Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előbb-utóbb mindenkire ráun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb-utóbb mindenkire ráun az ember?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátnőmmel, és nagyon szeretem. Viszont mintha ráuntam volna szexuálisan, és szörnyen sóvárgok más nők teste után. Tudom, hogy ez szörnyen hangzik, és bűntudatom is van miatta, nem kell emiatt beszólni.. de ettől még megvannak ezek az érzéseim és nem tudok mit csinálni vele. Azzal próbálom nyugtatni magam, hogy nincs olyan nő a földön, akinél hosszabb idő után ne érzeném ezt, de az ördög mindig ott motoszkál a fejemben, hogy tényleg nincs? Mit gondoltok erről a témáról? Más férfinál ez nem jön elő?
2023. jún. 8. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
A kedvenc kajádat is megunnád ha mindennap kellene enned.
2023. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Nőknek is, normális dolog, csak míg fiatal vagy akkor jobb lenne inkább szakítani és csajozni/fiúzni és később letelepedni. Persze ha már a 40-et taposod és akkor is így érzel, akkor is inkább jobb szétválni, mint megcsalni, esetleg nyitott kapcsolatban lenni.

A lényeg szerintem, hogy ne csald meg, akkor inkább engedd el és adj neki lehetőséget a szerelemre mással.

2023. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Soha nem tudnék megcsalni senkit. A legnagyobb bűnöm max az, hogy másról fantáziálok ha egyedül csinálom magamnak. 27 éves vagyok, családot szeretnék, megállapodni, stb. Szóval nem egy jó dolog, hogy ilyen gondolataim vannak.
2023. jún. 8. 17:21
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Vannak ilyen defektes emberek, igen. Ez inkább annak a jellemén múlik, aki ráun másra és nem a partneren. Azért nem egy általános jelenség, az ember a családjára, a barátaira, a hobbijára és a hivatására sem un rá általában, főleg ha az igényszintjét kielégíti.


Keress fel egy szakembert, tippre ez kötődési probléma.

2023. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

#1

Ne egy fogásként gondolj az emberekre, hanem egy étrendként. Nem hiszem, hogy megunom azt, hogy nem zabálok össze minden mocskot és törekszem a tápanyagdús ételekre. Ilyen egy tartós, minőségi kapcsolat is random emberek hajtása helyett.

2023. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem a személyre vagy a vele töltött időre untam rá, hanem a testiségre vele. Ez azért óriási különbség.

És egy szóval sem mondtam, hogy a partnerem problémája.

2023. jún. 8. 17:25
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Hagyd el, jobban jár nélküled!
2023. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi, vártam már az ilyen kommenteket.
2023. jún. 8. 17:31
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha 2 év után ezt érzed, tedd fel magadnak a kérdést, hogy kibírnád ezt az érzést 30-40-50 éven keresztül?
2023. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Nézd, az, hogy más nőket nézegetsz, meg más nőkről fantáziálsz, az döntés kérdése. Ezt a döntést egy monogám párkapcsolatban lehet, hogy nem kéne meghozni, ha meg mégis meghozod, akkor meg nem kell meglepődni, hogy ez lesz az eredménye.
2023. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!