Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom miért sértődött meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom miért sértődött meg hogy túrázni vittem? Mondtam neki, hogy elmegyünk hétvégén Hollókőre erre azt hitte a faluba megyünk ahol a trendi házak vannak és nem a Börzsönyi kilátópontra.

Figyelt kérdés
2023. jún. 8. 17:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
6%
Fizetted neki a utat?
2023. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
1.Lehet nem illetek össze. 2. Pontosabbannis kommunikálhattál volna, hogy ne legyen félreértés. Amúgy azért sértődött meg, attól, hogy más volt, mint amire szamított, mert ennyire nem rugalmas.
2023. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

Azért sértődött meg, mert egy utolsó, nyomorult gyökér vagy. Mondom ezt úgy, hogy nekem konkrétan a túrázás az egyik legnagyobb hobbim és kb. 2 hét múlva megyek a Krivánra.


Remélem, kamu a kérdés.

2023. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Mert turazni nem olyan ruhazatot taskT es felszerelest viszunm ,mint megnezni egy falut.


En is voltam ott nezelodni. Illetve voltam mar tobb turan.

2023. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szeret túrázni, én sem. A barátnőm fia skanzenba vitte a csajt, az meg azt unta, nem is tartott sokáig. Az ilyesmit jó időben tisztázni, nem mindegy, kinek mi az érdeklődési köre. A túrázás nem mindenkit tesz boldoggá, aki nem szereti, annak pokoli fárasztó. Ha neked ez a kedvenc időtöltésed, ő meg rühelli, akkor ebből nemigen lesz tartós kapcsolat.
2023. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a a golyóidat otthagytad volna a domboldalban, ha engem baszol át így. Mindenre allergiás vagyok a természetben és nem is szeretem, ha taknyos időben vagy a tűző napon sétáltatnak, mint valami kutyát. Ha miattad és a hazugságaid dagadna be az arcom a pollentől vagy a napégéstől, biztos, hogy kiherélnélek. Meg játszmázós hulladékokkal amúgy sem kezdek.
2023. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
14%
6. Micsoda finom női lélek. Úgy megkívántam megismerni...🙂
2023. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondod Hollókő, mindenkinek a falu jut eszébe. Te meg nem magyaráztad el neki, hogy hova mentek.
2023. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Ez a kérdés hasonló az afféle keménykedésekhez hogy "vidd a csajt első randin az uszodába/strandra hogy ne tudjon sminkelni höhö". Vízálló sminktermékek léteznek, viszont ha nem tudom hogy túrázni akar vinni a gyökér akkor sajnos a randi abban a pillanatban véget ér ahogy ott állok az ösvény előtt mittudomén, flipflopban vagy csinos akármilyen lábbeliben, szandálban stb.
2023. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%

7


Pedig teljesen igaza van.

(3-as voltam, még mindig imádok túrázni, de akkor is igaza van).

2023. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!