Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom miért sértődött meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom miért sértődött meg hogy túrázni vittem? Mondtam neki, hogy elmegyünk hétvégén Hollókőre erre azt hitte a faluba megyünk ahol a trendi házak vannak és nem a Börzsönyi kilátópontra.

Figyelt kérdés
2023. jún. 8. 17:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
10. Oké, de a stílus??? Tudod, a stílus maga az ember.
2023. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
98%

#11


Inkább legyen valaki kemény szavakkal őszinte, minthogy selyempapírba csomagolja a szart, mint a kérdező és a gyerekes fajtája.

2023. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem ismerkedem sarki kocsmákban így ilyen kocsma stílusú csajt nem szednék fel.

Ja és ma már a kémiai kasztrálás a trendi nem a herélés.

2023. jún. 8. 18:23
 14/29 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a mondást pedig továbbra sem erre értette Buffon, de minden proli ezzel érvel. Buffon szerint az ember viselkedése(!) határozza meg az ember jellemét. Ki is követ el nagyobb bűnt? Akinek helyén van a szíve és az esze, csak trágárul fejezi ki magát vagy az, aki egy tenyérbemászó alattomos sejtkupac, cserébe nyájasan beszél? Na ugye.
2023. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
98%
11, az említett hölgy a kérdező pofátlanságán háborodott fel. Nem tudom, hogy hány km-es túrát várt el tőle, de ha valaki egy skanzen programra számít, közben meg hegyet mászatnak vele, az joggal sértődik meg. Lehet, hogy nem a te fínom lelkednek megfelelően fogalmazta meg a mondanivalóját, de tökéletesen igaza van. Én is pipa lennék ha elhívnának valahová, aztán teljesen mást kapok, mint amire számítottam.
2023. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Max bula vagy bige. Egy hölgy nem beszél így.
2023. jún. 8. 18:31
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, de jó ötlet, majd én is elhívlak egy kávéra, aztán utólag tudod meg, hogy Budapest egyik legjobb steak houseába megyünk és az egészet te fizeted. Majd emlékeztess rá, hogy tárjam szét a karjaimat hozzád hasonlóan, mint egy retardált és értetlenkedjek, hogy miért sértődtél meg rám.
2023. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Holló-kő és Hollókő között 69km van talán?, Nem annyira mindegy.

Az egyik egy felkapott látványosság, a másik a büdös3,14ben az erdőben van(ami tök szép és jó, de azt azért érzed, hogy oda túra ruha kell, megfelelő mennyiségű és minőségű folyadék, élelem, rovar és egyéb védelem)

Szóval elég nagy taploság volt, pláne, ha csak az érkezéskor szembesült ezzel...

2023. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
97%

"10. Oké, de a stílus??? Tudod, a stílus maga az ember."


Teljesen ideillő volt a stílus is.

2023. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Aki szitokszóként használja a trendit, és mindenáron olyan helyzetbe akarja hozni a másikat, ahol le lehet járatni, hogy milyen "kényes", vagy épp mekkora pi.csa, az már alapból kizárt, hogy értelmes, normális ember és ér valamit.
2023. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!