Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem rendbe ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem rendbe ezt a kapcsolatot? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Könyörgöm ne vessetek meg, de nem vagyok vonzó, kifejezetten sikertelen férfi vagyok. Egész életemben az volt a vágyam, hogy legalább egy esélyt kapjak, még az se volt baj ha nem tetszettem eredetileg a lánynak, csak addig szerettem volna eljutni hogy legalább legyen esélyem kompenzálni, legyen lehetőségem megmutatni azokat az értékeimet amik hosszú távon érnek valamit. Mert ugye a külsőmbe nem lehet beleszeretni és naygdumás sem vagyok sajnos. De van sok más értékem.

Szóval ezt a jelenlegi barátnőmtől megkaptam. Leszögezte hogy csak barátságot akar, de annyit udvaroltam, könyörögtem hogy meggyőzzön, hogy próbáljuk meg.

Egy ideig boldogok voltunk, úgy éreztem sikerült és tényleg végre megcsillathatom magam.

De idővel rájöttem hogy nem elég. Rengetegszer haragszom rá és sajnos gyűlölet is feltör belőlem. Például amikor szexet kezdeményezek és előfordul hogy nemet mond + ritkán orálozik. Közben tudom hogy 18 évesen volt egy szerelme amikor is a srác szórakozott vele, de vele még egy koszos toi toi mögött is képes volt orálra. Meg ő futott a srác után, nekem meg ki kellett könyörögnöm a kapcsolatot, annyira nem tartott semmire. Undorodom ha nemet mond mert az jut eszembe hogy én nem szórakozok vele, szeretem, komolyan veszem és mégsem járhat soha nekem az mint a másik srácnak.

Hogyan tegyem magamban helyre ezt az egészet? Hogyan nyugodjak le?



2023. jún. 11. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem tiszteled őt, mint embert. Nem "jár" neked semmi. Remélem, mielőbb kidob téged a p*csába.
2023. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

"még az se volt baj ha nem tetszettem eredetileg a lánynak"


Aki így áll hozzá, annak ne sírjon a szája, ha a kierőszakolt kapcsolatban nem kívánják őt. Mégis mivel akartad te a szexuális vonzerőd hiányát kompenzálni, most komolyan?

2023. jún. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

"Egy ideig boldogok voltunk"


Valószínűleg csak te voltál boldog.

2023. jún. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

"Mert ugye a külsőmbe nem lehet beleszeretni és naygdumás sem vagyok sajnos. De van sok más értékem."


Ugyan milyen értéke lehet egy magadfajta férfinek?😂😂😂😂😂😂😂😂


A férfiaknak - általában- eleve nincsenek belső értékeik, pláne egy magadfajtának!


18l

2023. jún. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Hú de rossz volt olvasni még férfiként is.

Szegény làny ....

Neked milyen értékeid vannak? Mert nem hiszem hogy kompenzálják azt amit ide leírtál.


Azt hiszed hogy neked a nő meg a szex alanyi jogon jár.


Egy nőt nem szopatni kell hanem szeretni és ha èrzi hogy szeretve, becsülve tiyztelve van mindent megtesz örömmel.


Neked nem való nö.

2023. jún. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

. Rengetegszer haragszom rá és sajnos gyűlölet is feltör belőlem..


Te beteg vagy, remélem elmenekul tőled mielőbb

2023. jún. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Magadat kell helyreraknod fejben. A pasi akivel most kavarok jól néz ki. Ezzel nincs is baja. De láthatóan vannak belső problémái magával. Pont azért is találtam eleinte vonzónak, mert magabiztosan megragadott, közeledett, kimutatta, hogy mennyire tetszem neki, jól irányít a szexben stb.

De amikor szex után önmagát kezdi el ostorozni és olyanokat mondani, hogy ő nem elég jó és hogy problémás (persze részleteket nem mond, végülis nem az én dolgom), az meg nagyon lelombozó. Rombolja az eddigi képet.


És persze senki nem egysíkú és mindenkinek vannak bajai, de akkor sem egészséges.

2023. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na itt az elo pelda, hogy miert nrm szabad voroskereszteset jatszani es jotekonykodasbol osszejonni meg eselyt adni a nyomi sracnak. Sajnos a hosszu sikertelenseg miatt mar altalaban kettyosak.
2023. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szereted, komolyan veszed, nem szórakozol vele,

DE közben meg gyűlölöd, mert nem fut utánad, mint 18 évesen tette rózsaszín ködben, és nem szop le elégszer?


Az volt eddig a vágyad, hogy megmutathasd a belső értékeidet, amik hosszú távon egy kapcsolat alapját képezik, de irigykedsz valakire aki után csak a külseje miatt futottak?


Szerinted egy jól működö kapcsolatban, a nő nem mondhat nemet a szexre, és ha valamit egyszer már megtett ki tudja hány évvel ezelőtt, akkor ezentúl kötelessége mindig azt csinálni?


Szerintem egy jó pszichológus mondjuk segíthetne, hogy valahogy rendbe kerülj magaddal.

2023. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődnek üzenem:

MENEKÜLJ AMÍG MEGTEHETED!!!!

2023. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!