Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem többé nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem többé nem akar találkozni a szüleimmel, testvéremékkel. Ez nagy nyomást helyez rám. Egyáltalán nem törődik azzal, hogy ezzel engem bánt. Én megteszem a kötelességem, tartom a kapcsolatot az ő családjával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 10. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Nem írtál semmi a miértekről - arról, hogy ennek mi az oka, mi az előzménye.
2023. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Ok nélkül nincs okozat, ezt "elfelejtetted".
2023. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván jó okkal nem akar ;), én sem mentem exemék családjához. Persze ők úgy adták elő, én vagyok a szar. :D Megj.: nem véletlenül ex.
2023. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Megbántották , ki kezdtek vele , okoskodnak, bele pofaznak a kapcsolatotokba az eletviteletekbe... Gondolom ezek valamelyike vagy összesége a piros betus resz amit kihagytal.
2023. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Megvéded ha kell? Mert én sem mennék ha a tutyimutyi párom csak hallgatna bambán mikor engem bánt a családja. Sőt téged is kipenderítenélek hogy őszinte legyek.
2023. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak te lehetsz a hibás! A nők jogosan hatagszanak a férfi rokonaira. Sz@rd le te is az ő pereputtyát.
2023. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Miert lenne kotelesseg tartani barkivel is a kapcsolatot? Nalam sogornom rugta el a pottyost a napokban, nem gondolnam, hogy csak azert mert a ferjem testvere, nekem kotelessegem lenne bajologni vele.

A ferjemet nem tiltom tole, nem is tehetem meg, mondjuk o is kiakadt ra. De attol meg ha lejon anyosomhoz a sogornom, es a ferjem talalkozni akarna vele, akkor talalkozhatnak, de az otthonunkba olyan ember biztos nem teszi be a labat, aki nem kedvel engem.

2023. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy odeje nekem sem kell egyetlen csaladi unnepen sem megjelennem. Nem hianyzik nekik sem szerintem. Kivaloan szoktam ilyenkor az idot tolteni foleg azert mert tudom h megusztam egy szr delutant.
2023. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen kötelesség. Érdekes lehet, hogy miért nem akar találkozni velük. Tudtok erről beszélni? Érdekel téged a meglátása, érzései ezzel kapcsolatban? Ő ki tudja fejezni magát?
2023. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Rád helyez nyomást??? Vicces vagy.Annak oka van, hogy nem megy.Te meg nem oldottad meg a helyzetet, gondolom anyuciról még nem szakadtál le.Senkinek nem kötelesség anyóssal tartani a kapcsolatot.
2023. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!