Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb? 5 évet leélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? 5 évet leélni úgy, hogy néha van kapcsolatod, vagy úgy, hogy egyáltalán nincs?

Figyelt kérdés
Tehát van 5 év, amikor néha van 1-2 hónapig kapcsolatod, tehát nem tartanak sokáig. Mondjuk 3-4x van ilyen 5 év alatt. Vagy pedig nincs ezalatt az idő alatt senkid. Ha van, akkor meg mindig jön egy kis szívfájdalom, amikor vége van, de ha nincs, akkor meg úgy érzed, nem kellesz senkinek.
2023. jan. 11. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Én pont így éltem kb 5-6 évig, néhány kis szívfájdítóval. Borzasztó volt. De ezek nélkül lehet világgá mentem volna unalmamban meg a magánytól. Szóval a szívfájdalmakkal is jobbnak ítélem, mintha semmi nem történt volna velem 5 évig.
2023. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
1-2 honapos “kapcsolatoknal” nem sok szivfajdalmat erzek. Akkor mar inkabb randizgatok, nincs bajom az egyedullettel, de jo neha kimozdulni es ellenkezo nemuvel, szorakozni, csokolozni picit aztan megmondani neki, hogy megsem teged kereslek :D Feldobna neha picit a hangulatot legalabb.
2023. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
63%
Én már inkább azt mondom, hogy az a jobb, ha senkid sincs, legalább nem csalódsz és nem törik össze a szíved. Nem dobsz a kukába feleslegesen rengeteg időt, pénzt és energiát.
2023. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
#3 de akkor tapasztalatokat se gyűjtesz, amikből tanulni lehet. Szerintem ez remek lehetőség önismeret fejlesztésére, illetve hogy megtudd, mit keresel és mit nem egy kapcsolatban, vagy hogy mit csinálj másképp.
2023. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
7%
4. Ez nagyon szépen hangzott, de a kapcsolatokat az érzelmek befolyásolják, nem a józanész. A nők pedig úgy váltogatják a partnereiket, mint más a zoknijukat. Hogyha jön egy jobb jelölt, akkor viszlát régi kapcsolat.
2023. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
#5 egy értelmes ember nem csak az érzelmeire hagyatkozik😃Egy jó kapcsolathoz ész is kell. Mert pl. ha tudod magadról, hogy azt várod mindig, hogy kitalálják a gondolataidat és hisztizel, ha nem, akkor elkezdesz dolgozni a kommunkációs készségeiden. Vagy pl. jobban odafigyelsz az apró figyelmességekre, akár csak arra, hogy viszel haza a boltból a párodnak a kedvenc csokiját. Vagy nem féltékenykedsz ok nélkül. Egy jó kapcsolathoz nagyon sokmindenre oda kell figyelni és mindig van hova fejlődni.
2023. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalan nem rossz rövidebb kapcsolatokban lenni. Persze fontos hogy ne mélyedj bele, főleg ha tudod nincs jövője. De pár hónapok alatt nem is nagyon lehet. Arra viszont tökéletes hogy jobban megismerd magadat, másokat, gyűjts némi tapasztalatot, emléket, meg úgy eleve izgalmas mindig mással összejönni. És persze a biologiai szükséglet sem elhanyagolható, hisz a legtöbb nőnek/férfinek kell a szex, ami akkor is jobb ha rendszertelen, mintha egyáltalán nincs.
2023. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, hogy milyen kapcsolatok ezek. Ha tudsz beloluk tanulni, akkor hasznos, meg ha veget is ernek.
2023. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én 21-26 éves korom között pont így éltem, hogy volt néha kapcsolatom, 2x2 hónapos és 1x3 hetes. Szívfájdalom mindig volt, nem azért, mert halálosan szerelmes voltam meg sokmindent éltünk meg együtt, hanem mert mindig bennem volt az az érzés, hogy "na ez sem jött össze, mi a baj velem?" Aztán mehetett újra az ismerkedés, a sikertelen randik, aztán összejött megint valami ami megint elromlott. De ismerek egy lányt, aki 7-8 éve nem járt és nem szexelt senkivel, szerintem ez rosszabb. Én legalább tanultam, tapasztaltam, nem unatkoztam addig sem :D
2023. jan. 13. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!