Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem rendbe ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem rendbe ezt a kapcsolatot? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Könyörgöm ne vessetek meg, de nem vagyok vonzó, kifejezetten sikertelen férfi vagyok. Egész életemben az volt a vágyam, hogy legalább egy esélyt kapjak, még az se volt baj ha nem tetszettem eredetileg a lánynak, csak addig szerettem volna eljutni hogy legalább legyen esélyem kompenzálni, legyen lehetőségem megmutatni azokat az értékeimet amik hosszú távon érnek valamit. Mert ugye a külsőmbe nem lehet beleszeretni és naygdumás sem vagyok sajnos. De van sok más értékem.

Szóval ezt a jelenlegi barátnőmtől megkaptam. Leszögezte hogy csak barátságot akar, de annyit udvaroltam, könyörögtem hogy meggyőzzön, hogy próbáljuk meg.

Egy ideig boldogok voltunk, úgy éreztem sikerült és tényleg végre megcsillathatom magam.

De idővel rájöttem hogy nem elég. Rengetegszer haragszom rá és sajnos gyűlölet is feltör belőlem. Például amikor szexet kezdeményezek és előfordul hogy nemet mond + ritkán orálozik. Közben tudom hogy 18 évesen volt egy szerelme amikor is a srác szórakozott vele, de vele még egy koszos toi toi mögött is képes volt orálra. Meg ő futott a srác után, nekem meg ki kellett könyörögnöm a kapcsolatot, annyira nem tartott semmire. Undorodom ha nemet mond mert az jut eszembe hogy én nem szórakozok vele, szeretem, komolyan veszem és mégsem járhat soha nekem az mint a másik srácnak.

Hogyan tegyem magamban helyre ezt az egészet? Hogyan nyugodjak le?



2023. jún. 11. 00:06
1 2
 11/12 lizzi77 ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy,hogy önsorsrontásra való hajlam...én elégedetlenség-génnek hívom,mikor mindene megvan valakinek,amit csak akart,aztàn saját maga vágja tönkre az egészet.A "rendes" kapcsolatban is előfordul,hogy valamelyik fél nemet mondd a szexre,mert emberi lényből van,és bizony nem mindig vàgyik rá.Te meg magadra veszed.Pszichológust javasolnék,de gyorsan,amíg még van értelme.
2023. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Off: én 8-éve vagyok házas, a házasságom tökéletes, imádom a férjemet és hatalmas szerelem volt, manapság meg már szerelemnél is több.

Viszont, soha, soha nem orálozok. Nem szeretem, azt se ha ő nyal ki, tehát számomra érthetetlen ez hogy emiatt vagy kiakadva.


On: ha jól értem, vagy te, aki önbecsülési problémakkal küzdessz, és van a csajszi akire ráeröltetted magad?

Ez nem lehet részedről sem szerelem, ha közben még valamikor gyűlölöd is, és hidd el hogy ez nem a külsőd miatt van.

Az, hogy hogy nézel ki, teljesen lényegtelen. Biztos lehetsz benne hogy van nő, akinek te tetszel.

Neki nem te tetszel, úgy gondolom, sajnálatból jött össze veled?!

Mindketten hibásak vagytok akkor.

A csajszi minek jött össze veled, ha egyszerűen nem kíván, hogy tud egyáltalán lefeküdni veled, mert hogy sajnálatból én nem feküdnék le senkivel, az is biztos...

Te meg miért tartod magad ennyire kevésnek??? Már akkor vonzóbb lennél, ha lenne benned egy kis tartás, hogy nem alacsonyodsz le és igenis azt akarod, hogy ugyanúgy kívánjanak téged mint te a másikat.

Mikor tini lány voltam én is csináltam ilyesmiket... Nagyon tetszett egy srác, én nem tetszettem igazán neki, de én naiv voltam szexre azért jó voltam. Én hülye meg mindent megtettem azért hogy szeressen.

Ez tiniként egy tapasztalat volt, amit hasznosítani tudtam felnőtt koromban.

Ezért is van olyan párom, aki ugyanúgy szeret, ugyanúgy kíván, mert nem fogok egy életen át kibszni magammal.


Nem szeretnél elmenni egy pszichológushoz? Sokat segít az önbizalmon, hidd el!

2023. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!