Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak erről? Talonban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről? Talonban akar tartani?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismerkedtem egy férfival, egy nagyon hosszú kapcsolaton van túl, és eleinte csak szexnek indult az egész. Elfogadtam, jó is így, de nagyon sok időt töltünk együtt, azt mondta kedvel és fontos vagyok neki. Viszont most közölte, hogy szeretne más lányokkal is ismerkedni, de azt is, hogy maradjak ugyanúgy vele, de mellettem másokkal is szeretne. Mondtam, hogy ez nekem nem oké, és kiakadt. Nem hiszem, hogy szeret, én sem őt, de kényelmes neki ez amiben vagyunk és arra gondolok, hogy azért akar megtartani, hhogy ha nem jönne neki össze más, ott legyek. Szerintetek?
2023. jún. 11. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyértelműen talon szerepét akarja rádosztani. Eszedbe ne jusson beszállni egy ilyenbe. Nem csak a fazon jellemgyenge, hanem mennyi mindent össze tudsz szedni az ilyentől, főleg manapság. Kéne a fenének futkározni örökké a dokikhoz..

+Ha nem tud egy emberhez hűségesnek lenni, akkor az élet egyetlen területén sem tudsz rátámaszkodni és valódi bizalommal építeni vele.

Az ilyen emberekkel lehetetlen, mert ők az elsők a bajban mindig akik elhagyják a sülyedő hajót. Sosem az utolsók. És mindig "miossák a kezüket" ha elérkezik a számonkérés pillanata, amikor szaván fogod.


Kell ez neked? de most komolyan? nekem nem kéne az ilyen. Millió normális faszit lehet találni, aki hűséges.

2023. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2+ Ráadásul egy hosszú kapcsolaton van túl, ahol szinte a fejemet rámerem tenni, hogy őt reptették, és nem ő lépett magától. Ez is sokat elmond róla.
2023. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Eleinte olyan jó fej volt, ezért fáj ez most így nekem. Nem akarok többedik lenni.
2023. jún. 11. 15:55
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
85%

Nem akartalonban tartani.


Dugni akar.


Nem köntörfalazott. Ha te màsként veszed, te vagy a hülye.

2023. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nem akarok többet, megmondtam neki. De nem is mondom, hogy fontos nekem.
2023. jún. 11. 16:02
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem értek egyet, itt pontosan az lehet, amit mond, téged is meg akar tartani, de mással is akar. (Persze, olyan mondjuk azért előállhat, hogyha megismer mást, aki jobban bejön, akkor hanyagolna, de ezt előre nem lehet megmondani, és van, aki meg több partnert is „elbír”.) De tök mindegy, ha neked nem tetszene az új felállás, ne menj bele! Ő korrekt volt, hogy ezt elmondta, a kiakadás viszont nem.


Kérdező, a leírásod alapján barátság extrákkal kapcsolatban vagy, és nem hitegetett, így nem értem, miért kell a válaszolóknak szidni a férfit, ill. te miért gondoltad, hogy ez több. Az a szexes történetekben is megbeszélés kérdése, hogy lehet-e más is a képbe, ő most jelezte, hogy szeretné, ennyi.

2023. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy lehet belőle több, én nem akarnám. Csak nem értem, miért mondja ezt. Nem csak szexelünk, szoktunk egymásnál aludni is.
2023. jún. 11. 16:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8 Nem kellesz neki, csak használni akar-ingyen. Ha kellenél neki mint ember is-sosem szólt volna erről neked, és nem próbálná előadni az "őszintét" ami valljuk be elég rosszul áll neki.


Ellenben az ő kevély ostobasága, a te nyereséged, mert hogy van lehetőséged időben kiszállni, nem pár gyerekkel a hátad mögött és határt húznod, hogy eddig-és nem tovább hagyod használni magad.


Szóval élj a nyereségeddel, még ha azt molst veszteségnek is könyveled el. Utóbb rá fogsz jönni, ha végig nézed majd az életedet, és összehasonlítod az övével, hogy mennyivel szerencsésebb leszel, mint ő.

2023. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
most
2023. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!