Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori jelenség az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori jelenség az, hogy a párodtól megundorodsz az együtt alvások közben kiadott jelenségek miatt?

Figyelt kérdés
Értem azt, hogy horkol, forog, pukizik, magához nyúl. Gondolom vannak más lehetőségek is akár. A lényeg, hogy mennyire gyakori ez a jelenség? Mit tesztek ellene, hogy ne így legyen?

#Egy szobában maradás #Külön szoba választás
2023. jún. 12. 08:36
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
64%

Hahahahaha, ez illik most ide neked, kérdező!


[link]

2023. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
68%

Én pl paliként olyan vagyok, hogy sosem tudnám elengedni magam a bnőm mellett, mert nem. Így neveltek, ezt tartom szimpatikusnak, és követendőnek.

Ettől függetlenül múltkor akkorát f.ngottam mellette, hogy a cserepek kb meglazultak a tetőn, ő meg ott ült teljesen éberen, és fetrengett a röhögéstől, hogy én ilyet is tudok?

Szerintem direkt főz sokszor babot, hogy csak azért is...

2023. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
87%
#12 😂😂😂😂😂
2023. jún. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tudok összebújva aludni, de ha alszom pont nem izgat mit csinál a másik. Már csak azért se, mert nem lenne jogos. Ugyanis mindenki fingik, forog, szuszog, adott esetben horkol, folyik a nyála stb. Csak a filmekben működik, hogy belőtt séróval, kisimultan, talpig sminkben ébred a delikvens.

Az, amit ébren, tudatosan tesz, viszont nagyon hamar tudja kialakítani az undort. Mert azt már ő irányítja.

Nalam ez a különbség. Ami ösztönös, természetes, tudattalan cselekvés, azért nem érzem, hogy jogos lenne bárkit csesztetni, így simán elfogadom. Annyi, hogy ragaszkodom a külön takaróhoz. Egyrészt a már említett szelek miatt, másrészt, mert vagy én lopom el, vagy rólam lopják le és az fölcsesz.

2023. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
95%

Csak az öntudati állapot számít. Olyankor ne csorgassa a nyálát, de a fingadozás akkor is belefér, nehogy bélcsavarodást kapjon.


Faluhelyen úgy mondják, higy inkább a fing jöjjön ki, mint a mentő!

2023. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk aki a zsiros kajakat zabalja tonna szamra meg minden felet ossze eszik az nem csodalom ha egyfolytaban durrogtat. Valtoztatni kell az etkezesi szokasokon..
2023. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
92%

Akkor sem undorodnék meg, ha véletlenül bevizelne éjszaka. Persze, kellemetlen, de bárkivel megeshet.


Ehhez képest a puki semmiség - én sem szaladgálok ki miatta, pláne éjszaka.

Szegény párom ráadásul nem is horkol, hanem egyenesen hörög, és álmában segítséget is kér tőlem - ami abból áll, hogy idefordul, gyakran egyenesen rám (alvási apnoé, rajta vagyunk az ügyön). Nem undorodom tőle. Ilyenkor igyekszem egy kicsit megébreszteni, hátha úgy nem fullad be, de sajnos tehetetlen vagyok.


Megoldás? Nőjj fel, és fogadd el, hogy a pukizás, forgás teljesen normális. A horkolás orvosolható, ha zavar.

2023. jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
69%

#16

Nagyon cuki vagy, legközelebb az arcodba nyomom a seggem a kedvenc füstöltlazacos, tojásos edamamesalátám után :) Van benne csomó finomság, egészséges, fehérjedús, magas rosttartalommal.


Úgy látszik, megint összegyűltek a "f*szt is zsebkendővel* kényes buta tyúkok a kérdés alatt...

2023. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
87%

Az egyetlen dolog, amitől megundorodnék a páromtól valamilyen ágyban végzett tevékenység miatt az az, ha benne találnám egy másik emberrel összegabalyodva.


Még ha össze is csinálná magát, akkor sem undorodnék meg tőle. Oké, a lepedőtől igen, meg talán a matractól is, de tőle nem.

2023. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
73%

A horkolást értem, van aki nem tud aludni tőle, de a többi?


Az az ember, aki számára megdöbbentő, hogy léteznek testfunkciók, az nagyon messze van attól, hogy készen álljon egy párkapcsolatra.


Amúgy meg hidd el, te is nagyjából ugyanezeket csinálod alvás közben.

2023. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!