Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori jelenség az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori jelenség az, hogy a párodtól megundorodsz az együtt alvások közben kiadott jelenségek miatt?

Figyelt kérdés
Értem azt, hogy horkol, forog, pukizik, magához nyúl. Gondolom vannak más lehetőségek is akár. A lényeg, hogy mennyire gyakori ez a jelenség? Mit tesztek ellene, hogy ne így legyen?

#Egy szobában maradás #Külön szoba választás
2023. jún. 12. 08:36
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem nektek való még ez az együttélés dolog.
2023. jún. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Ez igen 31-es! 👏

Már megint rám vetíted a választ.

Kértem valamit. Igaz? Írtam is példákat. Igaz? Ha nem érted, miért írsz?

Írok még egy példát akkor.

Van olyan ismerősöm aki alvajáró. Ezért nem alszik együtt senkivel inkább.

A kérdesem meg még mindíg az volt, hogy mennyire gyakori az, hogy nem alszotok együtt a párotokkal ha van valami olyan ok ami fura és ezért nem megy. A többi példa is ott van.

Gondoltam értelmes válaszok halmaza lesz itt és olvasni lehet olyan válaszokat ami miatt érti majd az olyan ember aki mellett nem akar a kedvese lenni, hogy nincs egyedül ebben a helyzetben mert másoknál is előfordul. Hisz gyakori kérdések.hu a neve ennek az oldalnak. Nemde?

Kérem még egyszer azon hozzászólokat, hogy ne személyeskedjenek mert pont ez el is mond mindent arról, hogy mennyire értelmes.

2023. jún. 13. 06:05
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Valójában nem ezt kérdezted. Te azt kérdezted, milyen gyakori az undor az egyutt alvásnál, nem azt, milyen gyakori lehet, hogy a pár tagjai valamilyen okból nem alszanak együtt.

Utóbbi, főleg a régóta együtt élő pároknál szerintem gyakori. De a legritkább esetben az undor az ok. Ha undorodsz a másiktól, az egy drasztikisan elcsúszott helyzet egy kapcsolatban. Míg a külön alvás valódi oka, általában egyszerűen annyi, hogy nem tudod magad kipihenni a másik mellett. Vannak emberek, akiket már fiatalon is zavar a masik az ágyban. Nekem is újra kell szoknom, ha régóta egyedül alszom, azt, hogy van még ott valaki. Nekem ez azért "nehéz" mert rengeteget mozgok és beleütközöm a másikba álmomban, amire felébredek.

Sokaknál az, hogy külön alszanak bizony az elhidegülés miatt van. Ha már a másik létezése is irritál, akkor alvásnál ez fokozottan igaz lesz. Másoknál inkabb arról van szó, hogy, ingerlékenyebbek, házsártosabbak, rigolyásabbak lettek a korral és már olyan is zavarja őket, ami korábban nem. Vagy épp úgy változott a korral, hormonális dolgokkal a szervezete, alvásritmusa, hogy könnyebben ébred, esetleg nehezebben alszik el, így már hallja azt, zavarja olyan, amit korábban lazán átaludt. De még mindig nem az undor a gond, hanem a nyugodt pihenés hiánya. Ebben az esetben fordulhat elő, hogy napközben épp úgy szereti a másikat, mint, mikor együtt aludtak. De, szerintem, a tapasztalataim alapján az érzelmi elhidegülés is jelen van általában, ha valaki külön megy aludni. Az öregek között, van egy fajta mély tisztelet a másik felé, egyfajta szeretet, ami a sok évből, a közös múltból táplálkozik (ha nem romlott meg a kapcsolat) de ez már közel sem olyan érzelmi töltet, ami egy frissebb kapcsolatban jelen van. Én ilyenekben láttam azt, hogy úgy alszanak külön, hogy nincs nagy gány a kapcsolattal amúgy.

2023. jún. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Kedves 33-as. Teljesen jól írtad le. Ez amit körül írtál lenne a fő kérdé is, amit értettél. Pár válaszoló eddig szintén értette amit hálásan köszönök!

Nem veszekedni, virtuálusan köpködni kell, hanem kíváncsiskodni emberektől, hogy mennyire gyakori. A kérdésem jól tettem fel.;)

2023. jún. 13. 11:38
 35/45 A kérdező kommentje:
Na? Még válaszok? :)
2023. jún. 14. 06:13
 36/45 anonim ***** válasza:
69%

" Válasz " :D


Szerintem kiveséztük már. :)

2023. jún. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Köszi! 😁
2023. jún. 14. 09:18
 38/45 anonim ***** válasza:
61%

A horkolás jogos, de most mit szóljon pl a barátom, amikor egyik reggel arra riadtam, hogy mindenünk csupa vér (előbb jött meg 4 nappal)?

Mert a te logikáddal akkor úgy véresen ki kellett volna dobnia az életéből, mert pffuuuj undorító.


Ehelyett beállított a zuhany alá (én mondjuk minden ízemben remegtem úgy szégyelltem a dolgot) áthuzatolt fürdött és kész. Te beteg vagy,kérdező.

2023. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
65%
38. Jó mondjuk ennyire ne vetítsünk már, senkinek nem jön meg úgy, hogy ott aztán hirtelen véres lesz minden és pláne nem szégyelljük a teljesen természetes menstruációnkat úgy, hogy minden, ízünkben remegünk, ne röhögtesd már ki magad. 😂😂😂
2023. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

Nem érzem betegnek a kérdésem még mindíg. ;)

Azt viszont igen, hogy nem a kérdésre válaszóltál és egy full blöde-séggel válaszóltál olyan dolgot ami nem is ehhez a témára vonatkozik. Nem ez volt a téma. Hanem a külön alvás. A szeremledtől. Értem 38-as?

2023. jún. 17. 13:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!