Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Irigy vagyok a múltjára, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigy vagyok a múltjára, nem éltem ki magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Friss kapcsolat. Múlthéten felhozta az ex témát mert ő szerette volna elmondani, igaz kértem hogy ne tegye de csak belementem a végén a mesélésbe. Volt neki 3-4 srác akivel összejárogatott, meg 1-2 egyéjszakás, komolyan kapcsolata egy sem. Pontosabban egy, amiben elvesztette a szüzességét de a szavaiból úgy vertem ki hogy nem nagyon számított komolynak az a kapcsolat sem. Ja plusz a bulis csókolózások, de azokat nem részletezte hogy mennyi… Na mindegy. Nem is lenne ezzel bajom, pontosabban tudom hogy nem kéne bajnak lennie hiszen 22 éves, nem várhatom hogy szendeszűz legyen házasságig, viszont nekem valami iszonyatos fájdalmam van azóta és csak ezeken jár az eszem, lehet azért mert nekem egyetlen egy hosszú kapcsolatom volt, azon kívül még egy csók sem. Irigy vagyok a múltjára és úgy érzem nekem is hiányzik az hogy kelljek. Viszont őt nem akarom elveszíteni, túl sokat jelent már most. Mit javasolnátok, mivel hessegessem el ezeket a dolgokat, miben tud ő segíteni hogy jobbnak érezzem magam mellette?

23f


2023. jún. 16. 16:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%

Más itt rinyal, hogy évek óta, vagy soha nem volt nője. Neked meg az a bajod, hogy több a tapasztalata, mint neked? Nem több. Nem volt normális párkapcsolata soha. Ezen mi irigyelni való van???


Épp az, hogy te kellettél igazán az exednek, ő meg csak szexre, vagy csókokig ment el.


Szerintem te nem vagy szerelmes belé, csak ragaszkodsz. Jobb lenne szakítani, mert tönkre teszed őt fölöslegesen csak.

Szakítás után éld ki magad, dugjál meg akit csak lehet, majd meglátod milyen sivár, üres az egész. Előbb utóbb szerelemre fogsz vágyni úgyis, de oké fiatal vagy, János-városozz csak légy korrekt.

2023. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%

"Irigy vagyok a múltjára és úgy érzem nekem is hiányzik az hogy kelljek."


Ne hari, de te pali vagy, ennyire sosem fogsz kelleni :D

2023. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

Nekem az első gondolatom az volt miután elolvastam, hogy vélhetően szerelmes vagy és rossz belegondolni, hogy másokkal is volt, főleg úgy, hogy "hivatalos" párkapcsolatot sem létesített azokkal a pasikkal.

Ez lehet, hogy azért van, mert Te nem így éltél.

Szerintem egyikőtök sem kevesebb vagy több a másiknál. Ő ezt elmondta neked, ami szerintem becsülendő is lehet, így nem fogod mástól megtudni akár. Ezt tartsd tiszteletben és lépj túl rajta. Azt nézd, hogy veled milyen és kész.


38/F

2023. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%

Hát ha kérted, hogy ne tegye és így is elmondta, az gáz, én is utálom az ex témát, pont azért, mert féltékeny leszek. Ez amúgy teljesen normális, ne higgy annak, aki szerint ez gáz és gyerekes. Az agyad nem tud különséget tenni aközött, ami most történik éppen vagy a múltban történt esetleg a jövőben fog. Te most hallod a sztorit, elképzeled, és olyan, mintha ebben a pillanatban történne, amit nyilván fáj hallani olyantól, akit szeretsz.


Én megértelek amúgy, szerintem fontos, hogy az ember kiélje magát annyira, amennyire szeretné. Akinek erre nincs igénye, nem kell, de akinek van, az előbb pasizzon/csajozzon, mielőtt megismeri a leendő férjét/feleségét. Nekem volt több komoly, rövidebb, egyéjszakás kaland, bulis csókok rengeteg. Nekem már biztos nem jön elő az, hogy mással is akarnék kefélni, vagy csak szingliként bulizni, mert már megtörtént, már jó pár éve meg akartam állapodni, mielőtt megismertem a páromat, de ez így jött össze, hogy még egy ideig nem volt senkim.


Illetve az is teljesen normális érzés, hogy te akarsz az lenni, aki a többel volt, mint a párod. Én mondjuk szerencsére mindig olyanokat találtam, akik vagy szűzek voltak, vagy csak kevés kapcsolatuk volt.


Nem tudom mit csinálj, az a baj, hogy ez már mindig itt lesz a fejedben... Ezért nem szabad egyből exekről beszélni. Ha már 5 éve házas vagy valakivel és megtudod, hogy 10 éve lefeküdt valakivel, az nem baj, mert már megéltetek több mindent együtt, mint eddig bárki mással. De most úgy vagy vele, hogy két hét után nem tudod megadni neki azt, amit az exei.

2023. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az első gondolatom az volt miután elolvastam, hogy vélhetően szerelmes vagy és rossz belegondolni, hogy másokkal is volt, főleg úgy, hogy "hivatalos" párkapcsolatot sem létesített azokkal a pasikkal."


Férfiak úgy szerelmesek, hogy elszalasztott puncikra gondolnak? Ejha.

2023. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen múlt után én inkább azon aggódnék, engem mikor szarvaz fel.
2023. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az ilyen csaj = ribó, nagyon-nagyon sokat kellene már a párkapcsolat előtt dolgoznia, ami a korotok miatt szinte lehetetlen, hogy ezt ledolgozza. Te sem véletlenül járod a te utadat, legalább azt tartsd tiszteletben. Persze, lehetsz irigy is, ki is próbálhatod az ő útját - amihez sok sikert de nem fog menni, egyszerűen azért ha azon pörögsz hogy kompenzálnod kell, az kevés a csajozashoz - végül rá fogsz jönni hogy 1 nap egy komoly működő kapcsolatban többet ér mint 1 év "buliban smárolas" meg össze-vissza kureszolás idegenekkel. Tudom, ezt nehéz így látatlanban belátni, ezért lehet hogy tényleg jobb ha kipróbálod magad ilyen fronton, de ezt a nőt szerintem hagyd. Előbb-utóbb rájön majd hogy veled akar majd "megállapodni" aminél kevesebb gusztustalan dolog van, főleg az ilyenek részéről.
2023. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Ledolgozni... öcsém.
2023. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
Ledolgozni, öcsém, le. Fogalmazhatok virágnyelven is: megtalálni önmagát, helyretenni a valóban fontos dolgokat... a lényeg ugyanaz: MUNKA.
2023. jún. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Ha a kérdező nő lenne és a palija dugott volna több emberrel akkor senki egy rossz szót nem szólna :D
2023. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!