Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt mondta hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta hogy nem fél hogy elveszíthet engem. Szeret egyeltalán?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt és már a kapcsolat elején voltak problémáink. Neki volt egy 5 éves kapcsolata és fél évvel azelőtt szakított az exével hogy megismert engem. Aztán nem tudta elfelejteni az exet amikor összevesztünk mindig mondta hogy az exével a kapcsolata más volt meg hogy az exe mosott főzött..(15 évvel volt idősebb nálam a volt barátnője én most vagyok 22 a barátom pedig 27most)

Az exe mindig ír neki hogy hogy van stb és mindig el akar jönni a párom házába hogy “elvigye a dolgait”. Több mint egy éve szakítottak de még mindig a bútorjait pakolgatja..egy hete írt a páromnak hogy eljönne meglátogatni a mamáját mert nagyon jó volt a kapcsolatuk. Engem ez nagyon zavar hogy még mindig a család része akar lenni az ex ezt mondtam is a barátomnak de ő nem akart vele beszélni. Az ex is már a párom anyukájának írt hogy jönne mivel a párom nem is ír neki már vissza.

Viszont én azóta szomorú vagyok. A párom szerintem nagyon rosszul bánik velem. Sokszor veszekedünk és akkor sírok ő pedig egyszerűen végignézi ahogy szenvedek és nem mond semmit. Azt mondta hogy hagyjam aludni fejezzem be. Amikor már odáig fajult a dolog hogy mondtam hogy szakítunk őt ez nem is érdekelte azt mondta jó ő nem tud mit csinalni…kérdeztem tőle hogy miért nem fél hogy elveszít és azt mondta hogy mert tudja hogy nem fog elveszíteni..

Minden alakalommal én hunyok szemet a dolgok felett mindig én akarom megbeszélni a problémákat.. talán túl sokat adok? Vagy én reagálom túl?



2023. jún. 19. 08:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Szakíts vele.


Én nem félek, hogy elveszítem a párom, mert nagyon szuper a kapcsolatunk, megbecsüljük és szeretjük egymást. Képesek vagyunk kompromisszumokra, jól kommunikálunk, bármit megoldunk együtt.


A te eseted más. Illetve te sem vagy ártatlan a sztoriban. Szakítással nem fenyegetünk senkit. Ha szakításról beszélsz, akkor szakíts és kész. Illetve a "szakítsunk"-ra az egyetlen elfogadható válasz az, hogy "rendben" vagy esetleg "jó", "oké". Ha eljut idáig a pár egyik tagja, hogy szakítani szeretne, akkor a másik nem tehet semmit, csak el kell fogadnia. Ezután jó esetben megbeszélik az okokat és hogy hogyan tovább (pl bútorok, közös dolgok megosztása, költözés stb)

A pasid meg arra utalt, hogy úgysem fogod otthagyni, mert függesz tőle, vagy társfüggő vagy (legalább szerinte). Amolyan "úgyse mered" visszaszólás volt. Ez nekem arra utal, hogy korábban már csináltál ilyez, ami borzasztó. Másrészt a pasi eléggé mérgező, mert nem vesz komolyan például. Ha egyszer tényleg szakítasz, nem fogja elhinni sokáig.



Szakíts vele rendesen, mihamarabb. Aztán menj pszichológushoz.

2023. jún. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Szülj neki két gyereket. Csak az fél , akinek van miért. Tehát a párodnak nincs miért félnie. Nem te vagy ez egyetlen nő a világon.
2023. jún. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ez a kapcsolat nem sokat ér.


Nem vagy amúgy nagyon hisztis ? És esetleg emiatt nem is bànnà a baràtod, ha szétmennétek ?

2023. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja egyébként az ex is elég pofátlan...
2023. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ilyen őszinte leszek, de ha egyáltalán felmerül benned a kérdés, hogy a pasid szeret-e egyáltalán, akkor nagy valószínűséggel nem. Ha szeretnek, azt érzed. A férfiak, még a legzárkózottabbak is, kimutatják, ha szeretnek valakit. Ne pazarold az időd erre az emberre.
2023. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sophia Ajutthaja ***** válasza:
100%
50/N Ne haragudj, 22 évesen ilyen frusztráltan élni egy párkapcsolatban... Fiatal vagy, lépj tovább. Neked van önbecsülésed, ugye?
2023. jún. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem fél, mert tudja, hogy úgyse hagyod el! Okos pasas szó se róla.
2023. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Senior Séf ***** válasza:
46%
Azért nem fél, mert tudja, hogy úgyse hagyod el! Me3g ha el is hagynád, csak egy csettintés, és jön az ex.
2023. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

Én a jelenlegi barátnőmmel vagyok így. Egyszerűen mindennel b@sztat. Enyhén kontrollmániás. Apró dolgok ki tudják borítani és gyakran sír. Kb. egy év után én is úgy vagyok vele, hogy ha menni akar akkor adom a kabátot...legalább nem leszek állandóan sztresszes.

Nem lehet, hogy te is gyakran szekálod a barátod és már kezdi unni az egészet?

2023. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"amikor összevesztünk mindig mondta hogy az exével a kapcsolata más volt meg hogy az exe mosott főzött."

😂😂😂😂😂😂😂

Mentális problémáid vannak, hogy ezt a barmot szórakoztatod?

2023. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!