Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a párod így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a párod így beszélne veled 3 év után?

Figyelt kérdés

Van közös gyermek is rögtön írom.

Mostanaban minden pici dolgon felhuzza magát.

Rohangal a gyerek, mi van a szájában - megfullad, idegesíti minden.

Ma már odáig jutottunk hogy a kislány felkeltette délutáni alvasabol (szabadnapos, de egyszer nem kel fel hozzá az éjszaka, szóval a fáradt max ma én lehettem csak) és üvöltött velünk hogy nem lehet melletetek pihenni menjetek a f@szba hirtelen úgy lesokkolodtam hogy köpni - nyelni nem tudtam. Majd elkezdtem kiosztani hogy mit képzel magáról itt ma pihenni max nekem lehetett volna lof@szt nem csinált egész nap csak netezett majd azt mondta idézem : kussoljal már mert szájba verlek.

Mindezt a lányunk füle hallatára.

Majd lenyűgözött egy fél óra után és mintha mi sem történt volna jött, puszilt, ne haragudj mintha ezzel ellene ez intézve.

Persze nem volt aztan egész nap vagy nem szóltunk egymáshoz vagy beszéltem hozzá hogy mi a baja mondja el, beszéljük meg, változtassunk (meg én könyörgök neki, hát nem is vagyok normális....!) vagy néha visszaszolt norlamisan vagy semmit. Úgy feküdtünk le hogy se puszi se semmi. És mondom nem 1x esett már így nekem de ez a mai volt a legdurvabb.

Mit tegyek??


2023. jún. 19. 22:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
74%
Szülj neki még kettőt... Persze, hogy nem néz semmibe, ha te sem nézed magad semmibe. Állj már ki magadért. Komolyan, még te puncsolsz? Ennyit ér egy farok?
2023. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
79%
Ez a minden mondat után enterezés és világtalan vakegér stílus elég ismerős. Csak az egyik házitrollunk egyik új kommentgeneráló meséje 😅
2023. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
79%
#2 Én rendesen felhúztam magam. Jól megetetett. #1
2023. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
2es te miről beszélsz?
2023. jún. 19. 22:32
 5/42 anonim ***** válasza:
78%
#3 mindenkit felhúz mindig. Ezért van itt 😃
2023. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
95%

Hát valóban nem vagy normális, ha még te könyörögsz neki.

Ha önbecsülésed nincs is, legalább a gyereked ne engedd kitenni ennek. Ott hagynám, aztán kaffogjon az anyjával az ilyen elmebajos állat.

2023. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Ott hagynád. Oké. De nincs hova mennem. Szülői házba nem tudok mert anyukámnak 1 szobas haza van. Ott ő alszik.

Ez albérlet. Albérletbe kéne mennem innen de az is pénz. Kaukció, itt kifesteni, maga a költözés se 2 Ft, és még esetleg bútort venni ha épp valami nincs az újban.

Kepetelen vagyok egy GYEDből ezt megvalósítani

2023. jún. 19. 22:37
 8/42 anonim ***** válasza:
92%

El kell hagyni, ha valódi a sztori, mert nemcsak te fogsz kapni, de a lányod is!

Megvárod?

2023. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj anyudhoz, vagy segélyszervezethez! De ne maradj vele!
2023. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
8as olvasd el miért nem tudok lépni
2023. jún. 19. 22:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!