Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van hogy írok neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy írok neki nem válaszol órákig? de amikor az exe hívta ebbe az intervallumba azt egybol észrevette meg azt is ha irt , ismerostol tudom, valamikor azt mondja nem veszi észre stb, van egy közös gyerekük. Kicsit furcsa ez nekem.

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"van egy közös gyerekük"

A gyerekkel akármikor lehet valami, ami miatt azonnal vagy sürgősen szükség lehet az apára. Természetes, hogy hamar regál a gyerek anyja megkeresésére.

2023. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Semmi furcsa nincs abban, hogy a gyerek neki az első, mindig is az lesz.
2023. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha nem a gyerekről van szó, első korben akkor is
2023. jún. 21. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fontos dolgot írtál neki vagy csak ilyen mindennapi időpazarló napközbeni chatelés, hogy "hogy vagy" vagy "hogy telik a napod"?
2023. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Miket írsz neki? Mert ha ilyen "mizu" meg "mit ettél" meg "mit csinálsz" phaszságokat akkor örülj, hogy egyáltalán válaszol.
2023. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem ezt írtam, de akkor mond csak mi az ami nem phaszsag és meg lehet írni egy nőnek
2023. jún. 21. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd válaszol. az ex az csak az ex, de érthető, hogy felveszi a közös gyerek miatt, meg ő biztos nem hívogatja csak úgy, ok nélkül
2023. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!