Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs köztünk szex?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt egy férfival. Eddig is alig volt köztünk szex, most meg már hogy nem is kezdeményezek, semmi szex nincs mert ő nem közeledik.

Meguntam hogy mindig én kezdem el puszilgatni, Távolságtartó vagyok, kiváncsi vagyok mikor fog kívánni meg hogy lesz a folytatás.

Egyszerűen nem értem miért ilyen egy férfi. Nem vagyok a típusa, nem tetszem neki, csak barátkozik? Ha én kezdeményezek, miért megy bele a szexbe, ha nem kezdeményezek hogy bírja megállni hogy hozzám sem ér?

45, 49 évesek vagyunk.


2023. jún. 21. 14:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
9-es abszolut jogos kerdes, ugy generalisan is. Meg amugy a konkret valaszolokat sem ertem. Honnan is tudhatnank, hogy ez miert van?
2023. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
11. Mindenki mond egy tippet, egyik sem tuti megoldás.
2023. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Azért itt kérdezem, mert mostanában nem volt olyan helyzet hogy intim viszony lehetett volna közöttünk. Eljárkáltunk programokra, hazahozott és ennyi. Pl nem mondta hogy aludjak nála vagy ilyesmi. Nálam kb egyszer aludt itt az elmúlt 2 hónapban de mivel nem kezdeményeztem elaludtunk egymás mellett mindenféle közeledés nélkül.
2023. jún. 21. 17:18
 14/22 anonim ***** válasza:

De másfél éve nincsen szex.

Másfél éve várod, hogy legyen ahelyett, hogy mérge kérdezned tőle, hogy “drágám, miért nem akarsz már velem szexelni?”

2023. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Volt köztünk szex eddig viszonylag nem gyakran de volt. Csak észrevettem hogy mindig én kezdeményezem. Most kb két hónapja nem kezdeményezek, és ő sem. Furcsállja azt látom rajta mégsem tesz lépéseket és nem is volt szituáció mert csak elvisz programra meg hazahoz.

Nem értem. Mi ez egy férfitól?

2023. jún. 21. 17:33
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Na, hat ezt kene vele megbeszelni.
2023. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony libidoja van talán :/

De kommunikacio a fontos! Kerdezd meg tole!

2023. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Azt érzem hogy alacsony a libidója, csak bizonytalan vagyok, lehet hogy csak rám nem áll fel neki? Arról szoktunk beszélni hogy csinálja magának. Kicsit távkapcsolat vagyunk de akkor is, ha magának csinálja még annyira sem fog neki menni.

Meg mi az hogy ha kezdeményezek van szex, ha nem, úgyis jó neki ha nincs szex.

Itt vagyok ennyi idősen végre találok valakit aki amúgy bejön, erre tessék.

Az viszont egy megérzésem az elejétől fogva hogy nem vagyok esete külsőre. De ő sem egy adonisz. Nincs rossz alakom egyáltalán, 38-as mérettel, de attól még ezt érzem hogy neki konkrétan nem vagyok túl esete.

De minden másban nagyon rendes velem, egy végtelenül jószívű és okos ember, fel tudok rá nézni mint férfira.

2023. jún. 21. 19:15
 19/22 anonim ***** válasza:
De mi a franciát nem kérdezed meg őt?
2023. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
El mehetnétek tanács adásra, vagy esetleg ha úgy adódik bevehetnétek egy harmadik felet is aki segít.
2023. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!