Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha a párom összekeveri az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a párom összekeveri az én születésnapom az exével?

Figyelt kérdés

Már lassan másfél éve együtt vagyunk, együtt is lakunk és ha hivatalos formában járunk valami után és esetleg ő beszél helyettem (külföldön élünk) a születési dátumom nem mindig tudja. Már konkrétan kétszer az exének a születési dátumát mondta be az enyém helyett.

Gáz ennyi idő után, hogy még mindig nem tudja vagy majd az évek múltával megjegyzi?


2023. jún. 21. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez az. Ultra ciki es banto.
2023. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
A memória fejleszthető. Írd ki a szülnapod egy pár helyre a lakásban. Hogy képszerűbb és kevésbé bántó legyen, kitehetsz szülnapi fotókat is dátummal ellátva.
2023. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

én nem csinálnék ebből akkora ügyet. egyszerűen nem mindenki jegyzi meg olyan könnyen a dátumokat.

majd az évek múltával szépen megjegyzi, addig meg diktáld be te a születési dátumodat. a szülinapodra meg gondolom, beállított valami emlékeztetőt, hogy ne felejtsen el felköszönteni.

2023. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
de ha majd szétmentek, utána még évekig a tiedet fogja mondani az új párja születése napja helyett.
2023. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem nagy ügy.

Ha amúgy minden rendben van köztetek, akkor ne ezen múljon.

2023. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Jaj hagyjuk már ezt a nem jó a memóriája szöveget ;D

Az exe szulinapjara atom biztosan emlékszik :D

Tiszta gaz

De legalább írna fel, ha nem tudja.

Szerintem ver ciki, amikor valaki nem tud ilyen fontosabb dátumokat. De nem is kell fejben tartani, csak írja fel valahova.

2023. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
8assal maximálisan egyetértek. :)
2023. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meddig voltak együtt az exével ?
2023. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
10 évet
2023. jún. 22. 12:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ciki, de meg szabad kérdezni, mikor van a két születésnap?

Mert ha az egyik január 23. a másik június 2., akkor ultraciki.

Ha az egyik május 3. a másik május 5., akkor mérsékelten ciki.

2023. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!