Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinál mindent a hátam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál mindent a hátam mögött? Nyomozgat utánam, a közösségin az ismerőseimet csekkolja, maga felé szédíti a barátaimat a tudtom nélkül

Figyelt kérdés

Soha nincs olyan hogy vmit ne titokban vagy a hátam mögött csinálna.

Beszél a barátaimmal rolam, vagy a rokonaimmal, magát nagyszerelmes rendesnek állítja be, és nyomozgat, lesi a közösségim de ezt is hátam mögött titokban hogy kik lájkolnak, azokkal volt hogy felvette a kapcsolatot természetesen a hátam mögött szintén, vagy fel is akarná törni a közösségim szerintem.


Szerintem egyszer nem volt még egyenes velem hogy bármiről is szemtől szemben kérdezne, vagy velem törődne amikor mellette állok, vagy tudnánk beszelgetni bármiről a gondjairól vagy akármi, a hátam mögött viszont kattog rajtam gyártja a maga kis téziseit, meg mindig másra is következtet mint ami a valóság.


Hogy lehet valaki ennyire gerinctelen hátam mögötti csúszó mászó.

Mi ennek az oka?



2023. jún. 22. 05:52
 1/8 A kérdező kommentje:

Nem azért mert bizalmatlan féltékeny lenne. Ez nekem nem indok(mielőtt ezzel jönne vki)

Mások is bizalmatlanok mégsem csinálják ezeket a párjuk háta mögött mint vmi férgek, hanem odaállnak egyenesen megbeszélni bármit is.

2023. jún. 22. 05:54
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Jobbat kérdezek, miért jöttél vele össze? Miért vagy vele?
2023. jún. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mert természetesen nem tudtam ezeket és nem is tudtam hogy ilyen letezik egyáltalán. Tehát ha mondták volna is előre hogy xy a nők háta mögött nyomoz azt se tudtam volna hogy ezzel mi bajom lehetne meg mi is ez milyen jellemet takar.


Ez az ülj le mielőtt elesel tipusu bekérdezések hát..

2023. jún. 22. 06:10
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Azért ha valaki kattant, (mert az) annak vannak előjelei amiket nem vettél észre vagy nem akartál észrevenni.
2023. jún. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Össze se akartam vele.jönni kezdetben mert nem tűnt komolynak. De aztán bizonyított hogy komolyan vesz komolyat akar szeret meg ilyenek.


Nem lehetne az, hogy róla beszéljünk mikor róla szól a kérdés és nem rólam?

A kérdés az hogy valaki miért kerüli ki a másikat miért gerinctelen miért nem tárgyal szemtől szemben a másikkal aki a párja?

Minek ezek a kerülőutak tézisek gondoatmenetek ahelyett hogy szemtől szemben kérdezne.

Vagy eleve minek gyárt elméleteket rólam mikor van szája tud beszélni?

2023. jún. 22. 06:20
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván nem akarta, hogy tudd mennyire féltékeny típus. Azért lássuk be azzal ki lehet nyírni egy kapcsolatot. Persze egy szóval nem mondom, hogy ez normális. De mondom, az ilyennek valami kattanás van a fejében és nem fogja fel mit csinál.
2023. jún. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Betegesen féltekeny, es gyáva. Egyebkent az se lenne jobb ha minden egyes ismerősödről reszletesen kikerdezne ki az mi az, honnan ismered, lefeküdtel e vele, volt e vele bármi- es ha nem hiszi el, akkor "miert hazudsz?!!"

Vagy előtte kellene őket felhivnod, hogy hallja a hangjárol hogy dugtok e vagy nem. Tapasztalatbol mondom hogy van ilyen!

Ha jot akarsz magadnak, akkor mielőbb szakits! Ez az ember egyertelműen beteg!

2023. jún. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljes kontroll alatt akar tartani. Én a helyedben menekülnék tőle.
2023. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!