Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves fiú vagyok, az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves fiú vagyok, az a problémám hogy nem tudom elhinni, azt hogy én csinos lennék, bár az eddigi kapcsolataimban a lányok kivétel nélkül mindegyik csinos fiúnak mondott és mondanak jelenleg is. Miért vagyok bizalmatlan?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiány. Növeld.
2023. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiú nem csinos, hanem max jóvágású.
2023. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőkre mondják hogy csinos.

Pasikra helyes.

2023. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

2-3 és ha valaki azt mondja egy férfira, hogy csinos, mi történik? Meghal valahol egy csincsilla? Esetleg nem érted mit akar mondani a beszélő?


Kérdező!

Tehát te nem tartod magad jó megjelenésűnek, míg mindenki más azt mondja, hogy az vagy.

Ez azt jelenti, hogy vagy a világ összeesküdött ellened és Truman showként a hátad mögött röhög, hogy hogy bepaliztak.... vagy önértékelési gondjaid vannak.

Előbbi esetben indulj el az egyik irányba és haladj többszáz kilométert, hogy elérd a stúdiókupola szélét...

..utóbbi esetben meg keress fel egy pszichológust, mert szükséged van rá.


És ha addig nem látnánk többet egymást, jónapot, jó estét, jó éjszakát!

2023. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 mintha egy nőre azt nondanád hogy jóképü vagy mácsó kb ez történik ha egy pasit csinosoznak.
2023. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kijavításokat!És köszönöm szépen a tanácsokat!Az önbizalmamat azt, hogyan mivel tudom növelni?
2023. jún. 24. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!