Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a kollégiumom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a kollégiumom fiúrészlegén tanító nevelőtanárba. Én felnőtt korú vagyok ő 34 és nagyon jóképű rengeteget beszélgetünk. Azt hiszem ő is szeret. Nagyon úgy néz ki. De őt kirúgnák, és engem is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok.
2008. dec. 30. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Miért rúgtak ki titeket?Na mindegy. Szóval szerintem keresd meg valami ürüggyel vagy valamiért.Csábitsd el valahogy!!!!!!!!!!!!!!!!Én szurkolok nektek.
2008. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ja hajrá, csábísd el, persze ha nem nős!
2008. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csábitsd el őt. Ha féltek, hogy kirugják őt akkor találkozgassatok titokban. sok sikert.
2008. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

IGEN titokba

megoldhato biztos

hivd el a fürdöbe vagy ha van kocsi kirándulni

mond hogy kedveled az érett férfiakat

de aztán ne tétováz ha oda kerül a sor mert lehet mégegyszer nem teszi meg

lutrira

2008. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem nem házas, és szünetben most is e-mail-ezünk
2008. dec. 31. 09:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, akkor mire vársz még! Ne sokáig húzd az időt, mert mivan ha közben jön egy másik nő és nem vár rád!
2008. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valljam be neki én, hogy szeretem? És ha idióta szerelmes kis libának tart? Bár ismerem és nem mondana vagy gondolna ilyent...de most akkor mit tegyek és hogyan?
2009. jan. 1. 14:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm nemrég vette el feleségül a volt tanárnőjét...:)szerintem ne valld be még, hogy szereted, de teremts meghitt helyzeteket és egy 34éves férfink elég kell, hogy legyen ennyi bátorítás..:)vedd egy kicsit kezedbe az irányítást...
2009. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hello!

Új fejlemények, pin-pongozni voltunk a kolesszel egy versenyen és poénból oda szóltam hogy áhh én úgyi odavagyok tanár útért... (mások előtt magázom). És közölte, hogy ő is.. de ez így gyerekes de olyan áhhh... boldog vagyok

2009. jan. 30. 08:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Na hajrá ne add fel!!
2009. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!