Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik barátság és szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik barátság és szerelem közötti állapot?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon jó barátok voltunk, majd jártunk, de én csak néha éreztem azt, hogy szerelmes vagyok, ezért elhagytam, hogy ne legyen rosszabb később... De nagyon nagyon fontos nekem, több mint barát, néha szerelmesnek is érzem magam, de néha nem, és nagyon jól elvagyok nélküle is. Ez miféle érzés? Volt már veletek ilyen? :S
2010. okt. 12. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
ahha :D én is érzek ilyet lány iránt :D hogy nagyon nagyon szeretem :D van köztünk puszi csók. de sex szóba se jöhet.. és barátok vagyunk :D
2010. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Nőknél biztosan.
2010. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetesen e kétérzelem között nagyon sok más érzelem relytőzik.NEM szerelem nembarátság inkább erős kötődés.Teljesen természetes, h alkivel elkezdtél egyszerjárni már nem tudod szimplán egyszerű barátként tekinteni...És nem is fogod tudni soha.Egyikőtök mindig többet akar majd...
2010. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elő fordult nem is 1x :P de nem így járás képpen :P barátok vagyunk de vhogy több is XD fura XD de nem szerelem rég óta ismerem [nem ilyen 1-2 éves távlatra gondolok] de ugye közbe volt jó pár bnő szal érdekes :P de jó ez így :P
2010. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam is van ilyen és épp jelenleg is tart.


Néha ritkán van szex is amikor kezdeményezem , néha úgy érzem hogy szerelmes is vagyok, de van hogy elvagyok nélküle napokig. Viszont ha 1 héten csak 1x látom akkor nagyon vágyódom arra hogy hozzábújjak , hogy átöleljen hogy simogasson, mindent el tudok neki mondani, mindent meg tudunk beszélni, nincsenek előtte gátlásaim, viszont amikor egy héten 3-4x is találkozunk akkor nem hiányzik annyira nagyon, de ha meg 1 héten csak 1x akkor meg az nagyon kevés és nagyon nehezen engedem el. Persze az sem rossz ha többet vagyunk együtt de , lehet hogy rossz kifejezés rá de nem igénylem annyiszor.


Megnyugszom mellette....


Ez amolyan túl a barátságon...24/l

2010. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó nagyon jól le írta a dolgot :P ugyan akkor ha össze jönnénk velük abbol nem sűlne ki semmi jó + ha szakítanánk utána ugye valszeg vége lenen a baráti kapcsolatnak azt meg :S neeeeh nem tudom néha az ilyen "baráti kapcs" jóval erősebb mint akármilyen szerelem :P amit említettem hát na több mint 1 évtized :P ami lévén h én se vok 1 naon régi gyártmány elég erős :P
2010. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:( értem... de ez olyan rossz mert egyikőtök sem nagyon tud majd továbblépni... vagy ez olyasféle "igaz szerelem", csak még vártok, "kiélitek magatokat" esetleg másokkal is, aztán majd ha meg akartok állapodni, egymás mellett döntetek? vagy .......??
2010. okt. 12. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:

18:46-os vok:


Egyenlőre ez így nagyon jó neki és nekem is, nincs kötelezettség, ha szükségünk van egymásra, vagy egy meleg, vagy kedves szóra vagy arra hogy valaki meghallgasson akkor felhívjuk a másikat akár hajnali 3 kor is mert tudjuk h az a másik az örömmel hallgat meg.


Ha pedig ez egy idő után több lenne mint "túl a barátságon" kapcsolat akkor a másik szólni fog és ezt elég sűrűn meg is szoktuk beszélni, és mivel egyikünknek sincs senkije az sem kizárt a jövőt illetően hogy valamikor mi szorosabb kapcsolatra váltunk....


Az a lényeg!!!: amíg neked így jó addig így csináld és ne más mondja meg hogy neked mi legyen a jó!

2010. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!