Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre tud jönni az a párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre tud jönni az a párkapcsolat pár hónap alatt, ahol az egyik fél azt mondta, hogy nem tudja meddig bírja a szervezete benne?

Figyelt kérdés

2023. jún. 24. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy meddig bírja a szervezete? Mit?
2023. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegrendszert akartál írni?
2023. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
mi a hattér története ennek, mert ez így nagyon kevés
2023. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Élő szervezetet írt,és azt írta félig egyedülálló, pár hónapja írta ezt.
2023. jún. 24. 20:29
 5/14 A kérdező kommentje:
Megtetszettem neki, de én kapcsolatban voltam még akkor, pár napja lezártam a sajátomat, mert úgy érzem tisztességesnek a vele való kommunikációt. De nem írja, hogy nem kellett volna, és nem tudom most mi van.
2023. jún. 24. 20:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ember ezzel nem segítesz mert 1 kérdést megválaszoltál de kettőt megint felvetettél, milyen félig egyedülálló? pár hónapja ? azota mik a fejlemények

ha tényleg akarsz némi segítséged ird már le kérlek a lényeges részeket

kiről van szo, kikről van szó

milyen kontextus, mire gondol ez mire gondol

olyat amiből kicsit közelebb kerülnénk ahhoz h megértsük a szintut mert 1-2 mondat erre nem elég, sőt így végtelen mennyiségű eshetőség állhat fenn az infoiddal ezt a kört szűkítenénk

2023. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5# csak most látom, már is jobb köszönjük
2023. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem sehogyse,semmit, még egy részletet se. 😂
2023. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A félig egyedülálló azt jelenti, hogy csak a csaja hűséges, ő meg minden lehetőséget megragad.

A nem tudja, hogy meddig bírja a szervezete meg bármit jelenthet. Ilyenkor előadják, hogy a kapcsolatuk milyen rossz, meg kell őket vigasztalni. De szakítani, válni, vagy szétköltözni nem akar. Tehát nem is olyan rossz az a kapcsolat, külónben rég kilépett volna egy harmadik nélkül (helyett) is.

2023. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na várjunk csak...

Ez a kérdés:


"Helyre tud jönni az a párkapcsolat pár hónap alatt, ahol az egyik fél azt mondta, hogy nem tudja meddig bírja a szervezete benne?" - Szóval a másik kapcsolata, ahogy a #9-es írta.



"Megtetszettem neki, de én kapcsolatban voltam még akkor, pár napja lezártam a sajátomat." - Ez meg a te volt kapcsolatod ezek szerint.


Én azt hittem, hogy a fő kérdés és a másik megjegyzés egy kapcsolat nem tudom miért. 🤣


A #9-es segített, köszike.

Egyébként igaza van, nem fogja elhagyni, maximum megfektet téged (többször) ha hagyod és ennyi.


Megfelel a szeretői státusz, vagy inkább ismerkedsz szingli férfiakkal, akik normálisak? 🙄🤔

2023. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!