Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi ez a "hepp" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi ez a "hepp" a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Tudjátok sokszor lehet arról hallani,hogy ha nagy a korkülönbség a fiú javára,hogy azt mondják biztos csak arra kell neki,hogy megdu...ja:(Mért csak arra kellhet egy fiatal 20 körüli csaj egy 30-40es pasinak?Mért mondják ezt?

Lehet csirának tűnök,ha akkor sem értem.

Vélemények?


2010. okt. 12. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

mert beszélgetéshez jó az anyjuk, dugni meg a 20 éves.

Kettő jó tulajdonságot sajnos egy nő nem egyesíti, aminek a "feleség"-nek titulált nő lenne inkább alkalmas

2010. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy korabeli nő sokkal érettebb, legtöbbször okosabb is, ezzel szemben egy húszéves csaj szép és tele van életerővel. Szerintem ennek az általánosításnak ez az oka, és sokszor nem is alaptalan.
2010. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én eddig pont, hogy azt hallottam lányoktól, hogy azért szeretik az idősebb férfiakat, mert nekik nem csak arra kellenek, hogy megdugják őket.
2010. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Képzeld csak el így mekkora önbizalommal, ezáltal eséllyel indulhatnának egy 6 éves lánynál! Persze ha már szexuálisan legalább érett lenne...

Hannyatt vágódnának előtte:DD

Te már tudsz írni is és saját tollad is van!:O

2010. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 rozika10 ***** válasza:
0%
Én 26 vagyok a pasim 40 nem csak sex van köztünk tudunk beszélgetni is általába mindenről!!nagyon jó a kapcsolatunk már 10 éve és ez nem csak sex!!!pénz meg egyáltalán mert egyikünk se gazdag!!!ugyhogy nem kell általánositani
2010. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát attól függ milyen kapcsolatra érted...de am tényleg igaz, hogy sok huszonéves tartja úgy, hogy az érettebb férfiaknak nem csak arra kell ellentétben a korabeliekkel...és ez nem alaptalan. De emberfüggő leginkább... személy szerint is tudom bizonyítani, mivel 21 vagyok ő meg 35...és jobban működik mint bárkivel :)
2010. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a komikat!!

De igazából az nem világos,hogy ha azt mondják,hogy az idősebb érettebb,tapasztaltabb minden téren,az ágyban is bizonyított és jobb,akkor mért kellene nekik egy bugyuta csitri,aki még csak most próbálkozik?

2010. okt. 13. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán mert a férfiak a fiatal nőket szeretik? Meg am is egy 20 éves nem akar gyereket, az nem azért szexel hanem az élvezet miatt, a sok vénembernek meg ez a jó. Gyereket már nem akarnak, és mégiscsak jobb belerakni egy csini naív butus 20 évesnek, mint egy vele korabeli lerobbant MILF-nek...
2010. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért egy 20-22 éves lányt már nem neveznék kezdőnek. Manapság már az a szokatlan, ha ennyi évesen nem áll több évnyi tapasztalat a háta mögött.
2010. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!