Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál hogy van ez? Akivel elveszítették a szüzességüket, azzal későbbi szakítás után már nem akarnak összejönni?

Figyelt kérdés

Volt barátomnak én voltam az első nő az életében, ő 24 éves volt, én 19. Már 2 éve nem vagyunk együtt.

Az első alkalom hogy marad meg az emlékezetükben? (Neki elmondása szerint nagyon jó volt velem az ágyban, 1,5 évig tartott a kapcsolatunk.) Én még mindig őt szeretem, de szerintem ő most tovább lépett. Nem jár azóta se senkivel, de tudom, hogy most nem akar velem lenni, nem is erőltetem, kerülöm vele a kapcsolatot, nem akarom, hogy azt higgye rámászok.

Van olyan, aki soha nem tudta elfelejteni azt a nőt, aki férfivá avatta? És később újra mellette kötött ki?


2011. jan. 28. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ó, férjem el is vette :) Aztán 20 év együttlét (14 éves volt a férjem az elsőnél), ebből 15 év házasság után elváltak, nem volt szép házasság. De nem törvényszerű, se az, hogy rossz házasság lesz, se az, hogy később ennyire "megfogható" a pasi. Mondjuk náluk a gyerek is "mi van ha egyszer nem védekezünk?"-ből született...
2011. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen, 2 évig voltunk együtt, aztán 4 évig külön és most már 6 éve együtt

de szerintem ritka, hogy valóban működjön, nekönk mázlink van

2011. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bejött. 18 voltam, ő volt nekem az első, és én is neki, életem egyik legszebb éjszakája. Jártunk, aztán összevesztünk a semmin. Kicsit sajnáltam, hogy akivel először volt, mégsem azzal maradok, de hát mit tegyek... Míg aztán egyszer csak kibékültünk, jártunk éveket, majd eljegyzés, házasság, élet boldogan kettesben pár évig, majd baba. Huh, így pár szóval leírva nem is látszik, milyen hosszú is volt az az út, amin ide jutottunk. Szóval nálunk bevált ;)
2011. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes dolog!

Nem tudom Én legszivesebben elfelejtém azt aki elvette a szüzességem, Ö még tuti újrakezdené, valószínű azért mert egymásnak vettük el a szüzességét, meg hát nagyon sokáig voltunk együtt, de szerintem nem azért nem kezdik újra a dolgot, mert elveszett a szüzesség, hanem más okai is lehetnek!

2011. jan. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze, nyilván nem csak azért jönnek újra össze, mert együtt veszítették el, tudom olyanok is vannak, akik vmi ismeretlennel fekszenek le első alkalommal, csak azért, hogy végre túl legyenek rajta, én nem tettem volna ilyet, de ilyen is van!

Amúgy azért tettem fel ezt a kérdést, mert olyat is hallottam, hogy egy férfi azt mondta, neki eszébe nem jutna újra bármi is azzal a nővel, akivel először volt, az csak amolyan "próbakör" volt és hiába passzolnának pedig össze adott esetben, már csak azért sem kezdene vele semmit újra...

2011. jan. 29. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Jártam én is akivel, és többször találkoztunk utána is évekkel. Más miatt megszakítottam vele minden kapcsolatot, de egy picit mindig szeretni fogom.
2011. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 14 voltam, a párom 18 akkor.

Többször szakítottunk, aztán 5 év együttlét után volt egy "végleges", vagyis annak tűnt. Aztán fél év után megint összejöttünk, 1 évre rá megszületett a lányunk.

Tavasszal leszünk 8 évesek.

22L

2011. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vannak sztorik....

férfiként mondom,kihez menjek vissza?ahoz a kicsit duci csajhoz akit 14 évesen lőttem meg egy földesúton?vhogy nincs kedvem hozzá.

2011. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!