Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok igazságtalan?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 7 éve vagyunk együtt, de még mindig vannak (szerintem) alap dolgok, amiket nem tud vagy nem tesz meg..

Legyen az csak egy kis simogatás, nincs kedve hozzá, vagy ha elkezdi 2 perc és abba is hagyja..

Megkérem masszírozzon meg egy kicsit, ezt is már cska akkor ha tényleg fáj valamim, de ő nem tudja hogy kell így vagy nem is csinálja, vagy csak el kezd olyan kellemetlen módon nyomogatni, mikor már inkább én kérem, hogy hagyja abba.. És mérges lesz, mert nem vagyok ezzel sem elégedett,pedig csak kis dolog..

Pedig szerintem pont egy ilyen egyszerű dolognak kellene a legjobban menni.. Nem azt kérem, hogy ezt csinálja minden nap 1 órát, de heti 1-2 alkalommal szeirntem nem vagyok igazságtalan..

Mégis én jövök ki belőle rosszul amiért arra kérem amihez nincs kedve vagy nem tudja..

Az igaz, hogy ezen dolgok egyiket sem igényli soha.. Én szívesen csinálok ilyesmit, de neki nincs rá igénye. Ha pedig csinálom, neki teljesen mindegy, hogyan vagy mennyit, mert nem érdekli. Így ez az én kedvem is elveszi..

Mit momdhatnék neki?



2023. júl. 2. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Heti 1-2 alkalommal basztatni valakit dolgokkal, amiket nem szeret csinálni, hát...


Jó, egy masszírozás nem a világ, de lemondani róla vagy szakemberhez elmenni sem lenne sokkal több.

2023. júl. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Hű, ezzel jól kereshetne pedig, 7000 egy óra masszázs, 21.000 egy héten, 84.000 per hónap. De szerintem egy masszázsfotel olcsóbb, vagy bérlet a gyógyfürdőbe és beülsz a nyakmasszázshoz a pezsgőfürdőbe.
2023. júl. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Nokent ugy erzem, mikozben annyi minden van, amit egy ferfi nem kepes megtenni, annyi minden van, amit egy no nem. Pl akkor es addig maradni csondben, amig szeretne nyugton maradni a masik.
2023. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez nem nagy kérés. Más dolgokban figyelmes a párod?
2023. júl. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a szeretetnyelvetek különbözősége lesz a kulcs. Neked ezek szerint az érintések azok, de neki vajon mi lehet?
2023. júl. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem. Azt írtad, hogy ha mégis nekiáll masszírozni, az kellemetlen, mert nem tud jól masszírozni. Akkor miért kéred meg újra és újra? Hátha azóta megtanult, vagy mi? Ha a férjem heti szinten eljátszaná velem, hogy főzzek mondjuk kakasherepörköltet, mert azt szereti, pedig már vagy 20-szor megfőztem, dacára annak, hogy utálom, és minden alaklommal szwrul is sikerült, és otthagyta két falat után hangosan elégedetlenkedve, akkor nemhogy nem szívesen főznék ilyet többet, de még morcognék is, hogy miért nem bír békénhagyni a hülye pörköltjével, utálom is főzni, és aztán úgyse fog ízleni neki, rendeljen ilyet étteremből.
2023. júl. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Ez annyira tipikus pasi: megkéred valamire, amihez nincs kedve, és elkezdi xarul csinálni, hogy ne is kelljen csinálnia.

Masszírozás közben mondod, hogy neked hogy jó? Feljebb, lejjebb, erősebben, gyengébben? Azért 7 év alatt meg lehet tanulni, hogy mit szeret a másik.


De ami nekem jobban szúrja a szemem: írod, hogy simogatni sincs kedve. Ezt hogy kell érteni? Szex előtt se? Vagy csak a sima összebújás, babusgatás nem érdekli?

Ezt leszámítva milyen a kapcsolat? Van elég intimitás, gyengédség? Figyelmes? Odafigyel? A legfontosabb: a kommunikáció. Még tudjátok beszélni a problémákat? Egyáltalán szoktatok beszélgetni?

2023. júl. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Ilyenkor nyerek mindig megerősítést, hogy mennyivel jobb egyedül, mint valakivel, aki csak van, de leszarja az igényeimet, csak a lakásban kell kerülgetni. Ezért minek??

Nehezen tudom elképzelni, hogy elfogadható pár legyen, ha ennyire sem képes és még neki áll feljebb…

Tudod, ki viselne el egy ilyet.

2023. júl. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Miért kell vele lenni?
2023. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Hát amúgy ha hetente 2-3x kérne a párom, hogy csináljak vmit, amit nem szeretek, ráadásul még panaszkodna, hogy rosszul csinálom, én lehet hagynám is inkább. Egy masszázs az azért nem egyszerű dolog, nem véletlenül tanítják
2023. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!