Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazságtalan vagyok a férjemmel, vagy másnál is kiborulna a bili?

Figyelt kérdés

Még nem álltunk rá a gyerek projektre, saját ingatlanra gyűjtünk. Én előző év nyarán kaptam fizetésemelést, így most egy évig nem igényelhetek. Mindeközben az ingatlan árak ismét megugrottak, hiába kaptam én is emelést, arányaiban nem követi le. Megbeszéltem a férjemmel még novemberben, hogy megpróbál decemberben emelést kérni, hogy jobb konstrukcióval kapjunk hitelt. Már február van, azóta sem történt ez ügyben semmi, odáig sem jutott el, hogy megkérdezze. Megkérdeztem tőle, hogy mégis mire vár, erre mindig az a válasz, hogy a megfelelő pillantra. Napi szinten beszél a főnökével, simán el tudná hívni és megbeszélni vele (én is így tettem), de mindig csak a hárítás és a halogatás megy, én meg már kezdek ettől besokkalni. Nem tudom mire számítsak a jövőben, ha odáig sem tud eljutni, hogy egy emelési igényt benyújtson. Nem olyan helyen dolgozik, ahol bármiféle negatív kimenetele lenne, hogy emelést kér, teljesen jó a kapcsolat a cégen belül.


Jogosan akadok fent ilyenen?


2022. febr. 5. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/144 Noren1989 ***** válasza:
73%
Vilàgéletében ilyen volt, nemde?
2022. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/144 anonim ***** válasza:
95%
A megfelelő pillanat az az amikor lesz hozzá bátorsága meglépni és elég lelki ereje közölni veled h nem kapott.
2022. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/144 anonim ***** válasza:
75%
Szegény férjed...
2022. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/144 anonim ***** válasza:
52%
Még gyerek sincs de te már leraktad papucsba szerencsétlent.
2022. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/144 A kérdező kommentje:
7 éve dolgozik a cégnél, ugyanannyi pénzért, egyszer sem kért emelést. Mióta együtt vagyunk én folyamatosan azon voltam, hogy a lehető legjobb életszínvonalat biztosítsam számunkra, folyamatosan törtem előre. Ennek viszonylatában szerintem ez gáz és kezdek belefáradni. Egyébként 1 éve vagyunk házasok és 2,5 éve költöztünk össze, előtte távkapcsolatban éltünk.
2022. febr. 5. 19:15
 6/144 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem kellene beleszólnod a munkahelyi dolgaiba. Ő láthatóan nem szeretne fizu emelést kérni
2022. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/144 A kérdező kommentje:
Igen, csak ha ő sem változtat, sosem jutunk egyről a kettőre.
2022. febr. 5. 19:17
 8/144 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
66%

Az en ferjem, mint mernok, ha nem a megfelelo emelest kapna evente, es premiumokat, huzna tovabb azonnal.

Igen, ennyibol Karennek tunhetsz itt a nepnek, de ha a dolgok moge nezunk, 7 evvel ezelotti berert ugyanott csak a hulye dolgozik.

Es ha a sajat fonokevel sem mer beszelni, ez egy puhapots.

Kell ez neked?

2022. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/144 anonim ***** válasza:
39%

Szegény pasi. Veled sem.lehet könnyű az élet. Önző vagy és zsarnok.


Üdv egy nő társad.

2022. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/144 anonim ***** válasza:
40%
Én is kiakadnék. Nem lehet úgy egyről a kettőre lépni, ha csak az egyik gürizik érte, a másik meg semmi mást nem csinál, csak ígérget.
2022. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!