Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem van, lehetek másba az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem van, lehetek másba az szerelmes?

Figyelt kérdés

Szóval egy érzelmi káosz alakult ki bennem.

A lényeg, hogy 15 éve kapcsolatban vagyok és 31 éves vagyok. A férjem pár évvel ez előtt megcsalt, lebukott de akkor újra kezdtük, jónak tűnt minden. 2 hónapja megint lebukott, bár még éppen nem történt megcsalás. Tudom, szakítanom kellett volna, de egyszerűen nem tudok lezárni 15 évet így. Látóterébe került nálam egy másik férfi azóta, aki iránt egyre többet kezdek érezni, bár nem volt semmi komoly köztünk. Úgy érzem, kezdek bele esni, ugyanakkor a férjem sem szeretném elhagyni. Létezik ilyen?


2023. júl. 4. 07:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Messzire se kell menned, ott van rá példának a férjed.


Amúgy majd idővel megerősödsz annyira, hogy el tudd hagyni a férjedet. Elmúlik ez a ragaszkodás. Élvezd ki az új kapcsolatot.

2023. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz kilépni egy ilyen hosszú kapcsolatból .De be kell valld magadnak hogy ez nem működik már.Vannak e gyerekeitek? Ha van , lehet hogy ez miatt sem szeretnéd legmélyen megtörni a családi idillt. Felesleges maradnod hisz csak az idöd vesztegeted. A párod már nem " szeret" ha többször is megcsalt. Engedd nyugodtan h legyenek érzelmeis e felé a férfi iránt.
2023. júl. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Az emberben egyszerre többféle érzelem is működik. Csak éppen tudni kell mindezt az értelemmel koordinálni.
2023. júl. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nincs gyerek, éppen előtte voltunk hogy legyen. Talán ez a szerencse hogy nem jött össze eddig.

Nem tudom, csak önámítás e, de érzem azt hogy szeret, megad mindent, kimutatja hogy szeret, törődik velem,- ezért is lehet nehéz meghozni a válást mint döntést,- közben mégis megcsalt/meg akar állandóan csalni, és ezt nagyon nem értem. Lehet, hogy képtelen hűséges maradni? Tud róla, hogy van kilátásba valami más nálam, a fene majd megeszi olyan féltékeny, nyitott házasság kipróbálásról meg hallani sem akar egyébként, mert ugye az nem tetszik neki, ha én is lennék mással…

2023. júl. 4. 07:50
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem tetszik neki, mert te egy biztos pont vagy a számára. Ő félre dugogat, bármit megtehet, de te ott vagy és vársz rá. Nem kockáztat semmit a románcaival, nem marad egyedül, mert te nem hagyod el.

Ha viszont te is dugogatsz, önállósodsz, akkor neki eltűnhet a biztos pont az életéből.

Nem szerelmes beléd, csak nem akar egyedül lenni. Ennyi idő után már fél a magánytól, a szingli léttől. Pont úgy, mint te. Ő viszont ismerkedik, rajta van hogy leszakdjon rólad. Lehet egyszer megismerkedik valakivel akivel komolyabban is tervezhetsz. Te pedig hoppon maradsz.

Ismerkedj te is, kezdődjön el a "leválási folyamat" mert nagyon megszívod a végén.

2023. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként mondom, hogy lépj minél előbb, minden a férjeddel töltött időért kár.
2023. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Méltóság.

Ha még maradt benned egy kevés, szép kultúráltan lezárjátok ezt a kudarcba fulladt házasságot, minden szépségével és bánatával.

2023. júl. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem szeret, hanem birtokol jelenleg. Nyilván nem akar nyitott házasságot, hiszen te az övé vagy, nincs jogod önálló döntésre.

Szedd össze magad, legyen méltóságod én önbecslésed! Mert ez a fickó nem becsül meg, csak kényelmes neki, hogy te ott vagy mindig, ha épp nincs ló.

És az égre kérlek, ne szülj neki gyereket...

2023. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én kidobtam volna, amint megcsal, de mindegy.


Kérdező, mi tart vissza a válástól? Őszintén? Nem szereted a férjed, csak a megszokás tart össze, akkor?


Egyébként Ő dobta ki az egész kapcsolatotokat azzal, amikor más nőbe dgta a frkát.

2023. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Megérteném a dilemmádat, ha a férjed rendes lenne. De! Megcsalt és most is félre kacsingat. Örülj h szerelmes lettél. Hátha viszonzott lesz. Válj el a férjedtől, ha már biztos a másik. A férjed ezt megérdemli.
2023. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!