Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

8 éve vagyokm együtt a párommal. Nagyon szeretem, ő is engem. A napokban felmerült az esküvő kérdése, mivel már lassan 2 éve eljegyzett. Egy kicsit elbizonytalanodtam, mert már a kapcsolatunk nem olyan mint az elején. Nincs olyan sok spontán érintés, sms, bókolás, stb. Úgy érzem, hogy elhanyagol egy pár hónapja. Jó megértem sok a munkája, meg költözik a cég.... de akkor is , na ha szeret akkor mutassa ki mint annak idején tette. Úgy érzem, hogy már én sem szeretem annyira és furcsa de nem kötődőm már annyira hozzá. De nagyon hiányozna, ha nem lenne vagy esetleg mással járna ha mi már nem vagyunk együtt. Anyukám a kapcsolatunk elején nagyon elllenezte, higy ne legyek vele, mert nem olyan volt az életkörülménye,anyagi helyzete stb. de most örül h esküvő lesz. De nem tudom h így érdemes e belemenni vagy sem. Én ugy érzem, h ő nagyon szeretné, de mégis higy esne az neki ha most azt mondanám h nem? De mondjuk lehet h később rosszabb lenne ha megtartanak az esküvőt és elválnánk.


Szerintetek mi a helyes ebben a furcsa helyzetben?

Ti mit tennétek? Veletek előfordult már ilyen?



2015. jan. 22. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt neki kellene elmondanod!
2015. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Tipikus ember vagy Te is... ...mindig az vonz, ami ellen tiltanak... :-)


1.: Anyukád az elején nem örült neki, persze neked annál jobban kellett... :-)


2.: Most már örülne neki, de hogy ellent mondj, már nem kell neked... :-)


Szerintem hagyjátok egymást kb egy évig és míg külön vagytok vagy ráébredtek, hogy ez így jó vagy arra hogy ez nem jó így!

2015. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem is tiltakozott az anyja: "Anyukám a kapcsolatunk elején nagyon elllenezte, higy ne legyek vele"


BTW egyértelmű, hogy ilyen érzésekkel tilos házasodni.

2015. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak a párod sajnálom, téged nem! Mi a helyes? Hagyd el, mert így minden másodperccel csak rövidíted az életét! Ha már így rád elpazarolt 8 évet, a többi időt hadd töltse már majd olyan emberrel, aki tényleg szereti, és szerelmes is belé!
2015. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már a házasság előtt ilyen érzések kavarognak benned, akkor teljesen rossz döntés hozzámenni. Főleg olyan indokokkal, hgy "ő nagyon szeretné, anyukám is nagyon szeretné és milyen már, ha nemet mondok" ???!! Nemár...
2015. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7-8 év a kritikusnak mondott tartomány minden párkapcsolatban: "Nincs olyan sok spontán érintés, sms, bókolás, stb."

Ha helyette más sincs... az baj.


Szerintem is vele kéne erről beszélgetni, ő hogy látja, lehet, már úgy érzi sínen az egész, tán meg is fog lepődni.

Én nem siettetném az esküvőt... ha már eddig nem volt annyira fontos, akkor iylen bizonytalan lelki háttérrel ne kéne belevágni.

Első kapcsolat, valahogy az az érzésem.

2015. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!