Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mutatott még be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutatott még be a szüleinek? Velem lehet valami gond?

Figyelt kérdés
Kissé érdekes a mi kapcsolatunk abból a szempontból,hogy van köztünk 10 év és 70 km-re élünk egymástól. Én 20 vagyok a párom 30. Már lassan egy éve együtt vagyunk,de sajnos csak hétvégén meg ünnepekkor tudunk együtt lenni,meg néha hétköznap 1-2 órára,ha időnk úgy engedi,főleg a távolság miatt. Azt mondja szeret nagyon,meg érzem is rajta,én is nagy szeretem őt.Hétvégente mindig ő jön hozzám,ilyenkor itt van péntektől vasárnapig. Felmerült az összeköltözés ötlete részéről,aminek nagyon örültem,mert egyikőnknek sem jó,hogy csak ilyen ritkán tudunk együtt lenni. Én már bemutattam őt a szüleimnek,elfogadták és kedvelik őt. Eddig fel sem merült bennem,de most hogy szó volt az összeköltözésről,kicsit furcsállom,hogy majd egy év eltelt, de még nem "vitt haza". Mindig mondja,hogy anyukája érdeklődik,hogy mi újság velem,meg hogy megy a munka,meg múltkor főztünk lekvárt a nagymamámmal és küldtem anyukájának egy üveggel,jelezve ezzel azt,hogy nyitott vagyok megismerni a családját. Azt hozzá kell tennem,hogy a kedvesemnek,állítása szerint én vagyok az első komoly barátnője,még nem volt neki hosszabb kapcsolata és sokszor nem tudja,mi hogy működik egy "normális" kapcsolatban,mert eddig inkább csak ilyen kalandjai voltak,max 1-2 hetes járások. Vajon csak megfeledkezett arról, hogy be kellene mutatnia,vagy nem akarja? Mi lehet a baj? Vagy nincs is baj,csak én reagálom túl? (bocsi ha hosszú lett.) :)
2010. okt. 13. 14:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretne és családja lenne,nem akarna velem összeköltözni...
2010. okt. 13. 17:50
 12/13 anonim ***** válasza:

Csak hülye ostoba kifogás, hogy "nem tudja, hogy megy ez egy párkapcsolatban". Való igaz, nincs erre protokoll, hogy mikor mutatjuk be a szülőknek a másikat. Ha viszont egyik fél már be lett mutatva, akkor a másik is érzi, hogy illő megtenni ezt saját részről is, szóval hagyjuk az olyan handabandát, hogy nem tudta, mi a szokás...

Hogy rejtegetnivalója van, az tény és való. 1 év sok idő, ez alatt már igenis látnod kellett volna a családját, sőt bejáratosnak kellene rég lenned neked is hozzájuk! Én nem arra gondolok, hogy 2-ős életet él vagyis felesége meg gyerekei vannak (a válaszolók túl sok szappanoperát néznek) hanem sokkal profánabb oka van amiért nem mutat be: szégyelli a körülményeit, a családját. Elképzelhető, hogy szegényes a lakásuk/házuk, egyszerű, iskolázatlan szülei vannak, esetleg iszákosak vagyis van valami otthon, amit nem szívesen fed fel előtted, pont mert számítasz neki és fél, hogy negatív kép alakul ki benned. Nekem sem egy leányálom, ahogy otthon élek, mégis mindig vállaltam a komolyabb barátaim előtt, bár nem volt könnyű. Úgy látszik, ő ezen nem tud felülkerekedni azért húzza-halasztja a hazaviteledet. Szerintem nagyon tapintatosan kérdezz rá erre és biztosítsd felőle, hogy nincs oka szégyenkezni meg bármit is takargatni mert te őt szered, nem a körülményeit. (vagyis feltételezem, hogy nem tántorítana el egy kopottasabb lakás vagy egy nem túl "szalonképes" szülőpár).

2010. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, és elmondta az igazságot. Be akart ő már mutatni engem korábban is, de az anyja ellenzi a kapcsolatunkat,és azt mondta,hogy nem ad jövőt a nekünk a korkülönbség és (még)a távolság miatt. Nem akar megismerni,majd csak akkor,ha már tényleg komolyra fordul a dolog(összeköltözés stb...)és akkor sem biztos,hogy képes lesz elfogadni, mert ő nem egy ilyen lányt képzel a fia mellé,mint én. (iwiwen már megnézett és adatlapom alapján nem vagyok neki szimpi,szerinte ribanc vagyok,egy nőnek nem való tetoválás,mert az ribancrendszám.)Párom azt mondta,hogy valóban szokott rólam kérdezősködni,csak negatívan,de ezt eddig nem merte megmondani.Így már nem bánom,hogy nem is mutatott be,végülis nem a szüleit kell szeretnem,hanem őt... :(
2010. okt. 14. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!