Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam el azért mert már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam el azért mert már nem jó a szexben ?! Fel év szex nélkül?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta vagyunk együtt a párommal, akivel csodálatos értékes éveket éltünk meg együtt de 2 éve megromlott a kapcsolat mindkettőnk dolgai miatt. Most ott vagyunk, hogy 7 hónapja nem volt szex, tegnap először igen, és borzasztó volt. 20-30 mp volt , de az egész előtte is olyan gyors volt és monoton. Ő nagyon élvezte dn semennyire :( de nem akarom bántani. Sajnos sokszor megtettem az utóbbi 1-2 évben pl a súlya miatt sok vita volt ( de próbáltam szépen is segiteni neki) hisz kb 20kg plusz van rajta ami miatt évek óta rövid ideig bírja 1 perc a max + a nagy felesleg zavaró magyon a szex alatt, csattog lóg nyom… borzasztó embernek érzem magam hisz végtelenül szeretem , a közös jövő hiányán még talán lehet dolgozni de a szex teljesen megremit mert nem akar elmenni vele sehova max parterapia( régen voltunk nem vált be) . Sajnos sok dologhoz úgy all h jó ez igy/ nem akar változtatni. A mérete kicsi ami nem zavarna ha bírná több ideig/ nem lenne súly probléma ami zavaró tényező a szexben ( nem

a külalak hanem az érzet miatt) mit tegyek? Most koltoznék egy időre el , de nem bírom megtenni mert túlságosan szeretem őt és buntudatom van.



2023. júl. 8. 01:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Amúgy a különbség a regebbi partnereimhez képest túl nagy. Én nála boldog volnek 15 perccel is már , a fel perc mások szerint sem oké, igaz?

Vagy ha másoknal is akadályozza a mozgást a hasi rész? Nagyon szeretem de nem tudom megbirom e így állni egy életre, hogy csak vele/ ne legyen végül mas párom. Legyszives mellozzetek a gonoszkodast.

2023. júl. 8. 01:56
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen oké, ha hagynád az egész kapcsolatot. Az egy dolog, hogy kevés ideig bírja, de e mellé láthatóan tojik mindenre. Nem akar fogyni, nem akar javítani a dolgon és egyebek. Felsoroltad.

15 perc meg a többségnek megy, ne aggódj. Ne szúrd el az életed mellette. Én férfiként voltam olyan kapcsolatban, ahol nem volt jó a szex. Utólag megbántam az elpazarolt éveket.

2023. júl. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan hagyd ott a rákba a dagadt kispöcsű gyorstüzelő csüngőhasú disznót és keress egy potens keményf@$Zú bikát magadnak. Ez a szenvedés úgyis meg fog benned ölni minden érzést amit még jelenleg érzel iránta. Szóval fölösleges több időt beleölni egy alapból halálra ítélt kapcsolatba.
2023. júl. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Azt írod, hogy most 20 kiló súlyfeleslege van, és nem hajlandó tenni ellene semmit, hát ez már most nagyon nem oké. Valószínűbb, hogy még tovább hízik.

Amiatt hogy azt írod "Hosszú évek óta" vagytok együtt én a fél másodpercet nem igazán tudom elhinni, de ha tényleg úgy van akkor az nem a plusz kilók miatt van, és nagyon nem oké. Az nagyon durva korai magömléses probléma, alacsony szerotonin, vagy más hasonló dolog lehet a háttérben, csak akkor derül ki ha kivizsgáltatja magát.

A párkapcsolatok nem igen szokták az ilyen dolgokat "túlélni". Csoda hogy eddig bírtad, tényleg szeretheted.(még a 15 perc sem oké szerintem , de ezt csak te tudhatod rád tartozik)

A "csodálatos értékes éveket éltünk meg együtt" dolgot azt gondolom nem a mostani állapotához mérten éltétek meg.

Én úgy gondolom az általad leírtak alapján , hogy ez inkább hasonlít önkínzásra mindkettőtök részéről mint egészséges párkapcsolatra.

De ha tényleg szereted, és a "mérete" sem jelent neked problémát akkor én azt tanácsolnám , hogy állítsd választás elé.

Vagy elkezd mindkettőtök érdekében foglalkozni magával, kivizsgáltatja magát, elkezd fogyni. Mert úgy tűnik leginkább az zavar.

Vagy ha nem akkor költözöl.

Bűntudatra semmi okod. Így nem csak ő, te is tönkremész. Mindenkinek joga van, egy boldog élethez .

Annak az esélye, hogy ez a párkapcsolat fennmaradjon ,az meredeken konvergál a nullához. Ha megfelel hogy, kielégítetlenül kínlódj akkor jó úton jársz.

2023. júl. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*fél másodpercet helyett* fél percet
2023. júl. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2 éve nimcs...kezdek beleőrülni, de a xanax segit, hogy ne kivánjam! 🤷‍♀️

Lassan elmúlik teljesen a vágy

2023. júl. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia. Nálunk is kb ugyanez van a kapcsolatot és a szexet illetoen csak nálunk kb 2éve nem volt.


Barátnőmön is kb 12kg plussz van és mivel 150cm nagyon látszik rajta.

Nagy a feneke és a combja, emellett a szeméremdombja is a többlettől.


Hiába mondtam h vonzóbb volt régen nem hatja meg.

A szex terén én se bírom sokáig de van hogy " csak felhúz" és otthagy. Ha megkérem gyakoroljuk az idő húzását akkor kis idő és mondja h menj " intezd el a fürdőbe"..v a zuhany slatt le se áll mikor szólok.

De azért nálunk oral néha van.



Szeretném vonzóbbnak csajosabbnak látni..

Emellett van más gondunk is

2023. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

3-as undorító ahogy beszélsz a páromról akit szeretek és egy értékes jó ember, nálad sokkal .

Régen amikor osszejottunk több ideig bírta , 15 perceket biztos de nem emlékszem már, több menet is volt egy este alatt. Én ezért is gondolom, hogy a súly a probléma. Nagyom bántja hogy ez zavar engem, és ahányszor megígérte , nem sikerült lefogynia. Volt, hogy próbálta és sikerült nagyobbat 2 éve, azóta csak ígéri / már vállalja, hogy nem akarja, vagy megpróbálhatja de még mindig nem ígéri… a meret nem számít ott ahol szeretik egymást az emberek, én régen élveztem vele ugyanúgy. Sokszor a kisebb jobb mint a nagy bizonyos szempontból .Itt a libido , a mozgas az időtartam a probléma. Gondolom ha most újból szexelnenk 2 nap után, több ideig bírna pár percig is, de az is még kevés:(

Szeretem de nem nagyon tudok ra hatással lenni, lehet több figyelemmel kellett volna fele fordulnom a siker érdekében. Mivel volt hogy bántó voltam nagyon vele vitanal, valószínűleg neki ez traumatikus is, így úgy érzem én felelős vagyok a megoldásért.

2023. júl. 8. 10:39
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zabál és a libidója is csökkent simán lehet pajzsmirigy alulműködés a háttérben! Egy jó, haladó szemléletű endokrinológushoz, aki szerint az még nem elég, hogy benne vannak a hormonszintek az értékhatárokba, el kellene mennie.
2023. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7es vagyok.


Én is voltam bántó vele mikor már láttam hogy a kedvesség nem nyitja fel a szemét. Sőt amikor az orvos megmondta hogy figyelni kell a súlyára már most ha gyereket akar, és inzulinrezisztencia alakult ki nála, így se tett semmi komolyabb lépést ..pedig àlma a gyerek

2023. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!