Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt barátnőmmel. Van egy majdnem egy éves kisfia, és megkért, hogy vigyázzak rá, ő meg elment az egyik exével egy egy napos fesztiválra, éjjel jönnek haza. Azt tudni kell, hogy ezzel az exévével már hat éve szétment, azóta volt másik párja is és mondta, hogy ne aggódjak csak barátok. Meg van egy másik, 6 éves kisgyereke is, akit vittek magukkal, tehát nem hiszem, hogy bármi olyan történne, mert akkor őt nem vitték volna. Meg az is eszembe jutott, hogy nem vert át, elmondta, hogy az exével mennek. Ugye nem kell aggódnom?
2023. júl. 8. 09:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
A sajat hataraidat neked kell meghuznod. Ha teged ez zavar, akkor nem kell elturnod. El kell dontened neked es neki is, hogy mennyire komoly ez a kapcsolat, tisztelitek-e egymas hatarait, vagy vannak helyek, ahol nem tartjatok be. Ha van ilyen, akkor nem illetek ossze. Nalam biztosan kizart lenne az ellenkezo nemmel valo bulizgatas, de en kemenyen meghuzom a hataraimat, nem alkuszom meg, annyit nem er egy kapcsolat sem.
2023. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van exem, akivel jóban vagyok, és sose közelednék hozzá. De nincsenek is gyerekeim más pasiktól. Inkább azért aggódhatsz, hogy azzal húz le ez a nő, hogy te bébicsőszködj, amíg ő mulat. Egyébként ki hagyna egy férfira, akivel nemrég óta van együtt, egy kevesebb mint egy éves gyereket...
2023. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

A csaj tele van redflaggel. Még egy éves sincs a gyerek, de már veled van fél éve. (úgy hogy a gyerek nem a tiéd..)

Majd rádsózza a gyerekét, hogy elmenjen az exével fesztiválozni:DDDDD

2023. júl. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem aggódni kell, hanem kirakni. Egy nulla anya...
2023. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Fél éve vagytok együtt. A gyerek meg nincs egy éves se? Szóval előző párja teherbe ejtette, majd dobta a gyerekkel együtt, a nő meg keresett egy balekot (ez vagy te), hogy ne egyedül kelljen nevelni a gyereket és megossza a költségeket. Ha ez nem elég gyanús, akkor 6 éves a másik gyereke és pont 6 éve ment szét az exével. Tehát akkor az exé a gyerek? Ha nem, akkor megvan az ok, amiért szét mentek, ha igen, akkor kicsit furcsa, hogy két pasi is az után dobta, hogy terhes lett tőle. Itt vagy a sztori kamu (tehát vagy a csaj hazudik, vagy a kérdés kamu), vagy valami nagyon nem stimmel a csajjal.

De az is durva, hogy nélküled megy el az exével bulizni. Itt valami nagyon nem okés

2023. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az előző párja otthagyta terhesen, mert kiderült, hogy nem övé a gyerek. Csak ezt nem írtam, mert nem akartam, hogy ítélkezzetek felettünk. Én tudom, mit miért tett, nekem elmondta. És nem kér tőlem pénzt, nem is lakunk együtt, csak gyakran találkozunk, együtt vagyunk, néha elmegyünk ide-oda. Nem gondolom, hogy kihasználna. És szerintem nem bűn, hogy el akar menni egy napra kikapcsolódni, a pici babával pedig nehéz lenne. A nagyobb gyerekét vitte, tehát nem tartom emiatt rossz anyának.
2023. júl. 8. 11:37
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy mit miért tett csak kifogások. Nyugodtan el lehetett volna hagyni az éppen akkori pasiját és nem mással felcsináltatnia magát. Szóval ezzel nem fogod őt kimenteni semmiből hogy magyarázkodsz. Sőt én a helyedben elgondolkoznék hogy miért is van veled ha eddig 2 pasitól van 2 gyereke majd te leszel a 3. gyerek apja? Aztán ha valami nem oké megy tovább másik apa jelöltet keresni? Vagy magába fortyogva felcsináltatja magát valaki mással? Ha neked ez így oké felőlem aztán.....az meg hogy elmegy az exével partizni....nálam egyenesen kizáró ok lenne. Nem jelent semmit hogy vitte a 6 éves gyerekét.
2023. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
"Az előző párja otthagyta terhesen, mert kiderült, hogy nem övé a gyerek" - Jó nagy r*banc, hogy együtt van egy pasival, aztán mással felcsináltatja magát. Én exe helyében agyon is vertem volna a mocskos r*bancot, ha ilyet csinál
2023. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom hogy felejtsd el ezt a nőt. Egyszerűen nem lehet komolyan venni. Nem húgy tervezni vele.

26N

2023. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja várjál, félreolvastam. Azt hittem az exéé a 6 éves gyerek:D Jézusom, remélem te is csinálsz majd neki egyet. Vagy az is lehet hogy majd felcsináltatja magát megint mással, te meg nevelheted.
2023. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!