Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a férjed ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a férjed ha ezt találnád a gépén?

Figyelt kérdés
11 éve vagyunk házasok 2 gyerekkel. Már vagy 3 éve nagyon védelmező a gépével kapcsolatban, senki se nyúlhat hozzá. Már többször is volt hogy belenéztem, de semmit sem találtam az előzményekben, letöltésekben, üzenetekben sem. Viszont most szokásosan belenéztem amikor nem volt itthon, és több olyan inkognitó oldal volt megnyitva, ahol idős nők kenegetik magukat olvadt csokival, legalább is remélem hogy azzal. Vissza raktam a gépet úgy ahogy volt, de azóta távolság tartó vagyok, és kellemetlenül érzem magam otthon. Nem tudom mit tegyek. Beszéljen meg vele vagy ne tegyem szóvá?

2023. júl. 8. 22:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm így jött rá hogy biszex a férje. Utána megszünt a szex, meg a házassàg is.
2023. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
32%
Mindenkinek van valami fetise , gondolom ha nem is vallod be , neked is. Lehet furcsa dolog amit izgatónak találsz. Lehet egy gondolat egy vizuális élmény , bármi.Ez teljesen normális!
2023. júl. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Mi a fennért keresel problémát ott, ahol nincs? Miért nem lehet egy picike kis magánszférája? Árt vele valakinek?
2023. júl. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Mathus ***** válasza:
66%
Inkognitó módban megnyitott ablakot nem lehet újra megnyitni, ott nincsenek böngészési előzmények, azoknak bezárásakor, majd újra megnyitáskor azok nem töltődnek be újra. Szóval megvolt a napikamu.
2023. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
#14 Funkcionális analfabéta vagy?Amit leírtál, az a te kitalációd.A kérdező azt írta, hogy ezek az oldalak meg voltak nyitva a laptopon egy inkognitó oldalon.Magyarul elfelejtette a férje kiikszelni az oldalt, úgy ment el otthonról.Ott hagyta a bekapcsolt laptopon, amit korábban nézegetett.Érted már??
2023. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én akkor hagynám el, ha a férjem turkálna a netes előzményeimben.
2023. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%

Sokak szerint normális ha arra gerjed hogy öregasszonyom szarral kenik megukat.

Szerintem meg nagyon beteg elmére vall.

2023. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám el a helyedben, itt az idő neked játszik.
2023. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!