Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra, hogy egy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy egy 23 éves lány, aki melegnek vallja magát, heterová váljon?

Figyelt kérdés

Közös munka miatt találkoztam ezzel a lánnyal, akivel már az első beszélgetésünkkor nagyon őszintén és könnyedén beszélgettünk. Ahogy teltek a napok egyre jobban és jobban nyíltunk meg egymásnak és konstatáltuk, hogy mennyire hasonlítunk egymásra. Ugyanannyira empatikusak vagyunk, hasonló érzelmi világgal, érdeklődéssel. Olyan bókokkal illettük egymást, amit egyikünk sem kapott eddig gyakran a másik féltől és mindez olyan természetesen jött.

Majd jött a hidegzuhany, amikor egy komoly beszélgetésünkkor elárulta, hogy a saját neméhez vonzódik. Én ott összetörtem. Arra viszont büszke vagyok, hogy úgy tudtam lereagálni, hogy őt nem bántottam meg, hiszen erről nem ő tehet. Azzal még mélyebbre került a kapcsolatunk. Neki viszont jelenleg is van egy másfél éve tartó párkapcsolata egy lánnyal.

Nehéz volt feldolgoznom, de sikerült félretennem a vágyaimat egy olyan lánnyal szemben akire mindig is vágytam. Hihetetlen, hogy végre idetesz az élet egy olyan lányt, aki számomra a tökéletes volna minden téren, erre mégsem jöhet össze, mert ő a saját neméhez vonzódik.

Volt nemrég egy komolyabb beszélgetésünk, ahol nagyon személyes dolgokat osztott meg a párkapcsolatáról. Olyan dolgokat, amiket párok szoktak megosztani egymással. Szexualitásról, vágyakról, piszkos fantáziákról beszélgettünk. Majd egyszer csak előhozta azt, hogy káosz van a fejében. Azt érzi, hogy a nőktől várná a gyengédséget, a férfiaktól pedig a durvaságot, de nem tudná elképzelni, hogy csak egy férfival legyen együtt. Szerinte ő a nőkhöz vonzódik igazán. Ők bizsergetik meg.

Képzelhetitek mennyire fájó volt hallgatni őt arról beszélni, hogy a férfiak és én mennyire nem izgatom fel őt.

Ez a bizonytalansága viszont reményt adott nekem és azt hittem ebből még lehet valami. Miközben hallgattam, hogy annak ellenére, hogy "szereti" a párját, most nem kapja meg tőle a kellő kielégítést, ezért már egyéjszakás kalandokban gondolkozik. A barátnője annyira féltékeny rám, hogy most már minden üzenetváltásunkat elolvassa. Korábban volt, hogy a céges telefonon írt nekem sms-t, hogy most ne írjak, mert ő is olvassa... mivan?

Én meg ott ültem szembe vele, hogy mi az Istent keresek én itt, miért csinálom ezt magammal?

Másnap reggel közöltem vele, hogy ennyi. Túl mélyre mentünk és nem szeretnék belevonódni a magánéletébe. Köztünk csak munkahelyi kapcsolat lehet. A párja nem lehetek, a pszichológusa pedig nem akarok lenni.

Amikor közöltem vele, láttam hogy sokkolta. Nem magyarázkodott. Utána viszont újra beszélni akart velem, hogy tisztázza mi történt és ettől függetlenül ő nem szeretne engem elveszíteni. Nem szeretné ha a kapcsolatunk romlana ez miatt.

Szóval összességébe azt érzem, hogy itt ez a lány, aki álmaim nője lehetne és teljes vállszélességgel ő melegnek érzi magát és ahogy beszél róla én sem látom, hogy ez változhatna. Viszont amiket mond, arra enged következtetni, hogy a jövőben ez változhat.

Több ismerősöm is, akiknek adok a szavára azt tanácsolta, hogy várjak még mert ez egyáltalán nem veszett ügy.

Eddig egy sráccal próbálkozott évekkel ezelőtt, de nem tudott úgy érezni iránta, mint egy lány iránt.

Azt szeretném kérdezni, hogy ti láttok-e esélyt arra, hogy változzon és heterová váljon? Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Olyanokéra is esetleg, aki érintett lehet hasonló szituban.



#meleg #változás #érzelem #heteroszexualitás #saját neméhez vonzódik
2023. júl. 11. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy bi, de nem adnék nagy esélyt erre a kapcsolatra.
2023. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj senkire. Aki akar téged, az nem várat magára
2023. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

"Utána viszont újra beszélni akart velem, hogy tisztázza mi történt és ettől függetlenül ő nem szeretne engem elveszíteni. Nem szeretné ha a kapcsolatunk romlana ez miatt."


Hajtsd el a büdös francba, kérdező. Ez egy rohadt energiavámpír.

2023. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Bammeg azok a kérdések! Ezer meg ezer nő van, te meg egy miatt akarod megváltoztatni a csillagok járását. Na itt a baj, itt tartanak a pasik. Véééégre egy nő szóba áll vele, majd erről is lepattanóra dobsz. Ejjj, most megint éveket kell várni hogy összejöjjön egy "szia"?
2023. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem válik semmivé; ez a lány leszbikus, nem fog hirtelen heteroszexuálissá válni, hiába szeretnéd. Ugyanúgy a nőkhöz fog vonzódni, legfeljebb nem a jelenlegi párjával, hanem egy másik nővel fog együtt lenni.

Ne pocsékold az idődet.


"arra enged következtetni, hogy a jövőben ez változhat."

Jaj, dehogyis. Barátként tekint rád, és a barátságotokat nem szeretné elveszíteni.

2023. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz hetero a kedvedért. Nagyon max biszexuális lehetne, de az se túl valószínű, azért 23 éves korára csak rájött volna, ha a férfiakhoz is vonzódna. Számára valószínűleg csak egy jó barát vagy és azért oszt meg ennyire személyes dolgokat is, mert azt ő is érzi, hogy megvan közöttetek az összhang. Csak te emiatt kapcsolatot akarsz, ő meg barátságot.
2023. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!