Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszik össze velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik össze velem mindem apróság miatt?

Figyelt kérdés
23 éves (nő) vagyok, párom 25 és mostanában egyre gyakrabban fordul elő, hogy egy apró dolgon úgy felkapja a vizet hogy utána hozzám sem szól akár két napig... Azt tudni kell rólunk hogy boldogok vagyunk már 9 éve együtt vagyunk, van egy kislányunk, tavaly vettünk olcsón egy lakást amin rengeteget kell dolgoznunk és most lehet az miatt feszültebb, de amúgy nyugodt természetű ő is, én is, épp ezért nem tudom ezt most hova tenni. Mi lehet az oka? Tudom ez még mindig elég kevés infó de a lényeget szerintem leírtam. Elszomorít a helyzet :( hátha valaki tapasztaltabb tud valami tanácsot adni ezzel kapcsolatban
2023. júl. 12. 19:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt az apróságot még hozzátenném hogy egyébként akkor kapja fel a vizet mindig ha bevállalom a munkahelyen a túlórát.. Amit nem értek mert ő is szokott dolgozni szombaton valamikor engem meg se kérdez csak bemegy szombaton.. Tegnap előtt óta pl azért nem all szóba velem mert két órával tovább maradtam dolgozni mert annyira elusztunk a meloban hogy kb könyörögtek a főnökök mindenkinek hogy maradjanak
2023. júl. 12. 20:53
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

Miért nem vagytok házasok?

Azért így elég meredek bevallani egy gyereket és egy közös lakást.

2023. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy már elege van belőled és nem szeret. Sajnos akkor szoktak már minden apróság miatt is veszekedni. Még csak 25 éves és már 9 éve párkapcsolatban, plusz gyerek? Tehát 16 éves kora óta megy a "papás-mamás"... Rettenetesen korai. Lehet, hogy most jött rá, hogy élni szeretne még.
2023. júl. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!