Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon haragtartó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon haragtartó, bármilyen apróság miatt képes a szakítással jönni, hogy lehet így bízni benne?

Figyelt kérdés
Akármilyen apró vita van köztünk, napokig meg van rám sertodve, tavolsagtarto lesz, es olyanokat mond, hogy nem tudja, hogyan tovább, van hogy látni sem akar sokáig (nem együtt lakunk). Van, hogy hamar felkapom a vizet, de 5 perc után lehiggadok, es belatom, ha hülye voltam, bocsánatot is tudok kérni, amit ő sosem fogad el. De ha ő csinalja ugyanezt, és nekem ez nem tetszik esetleg, akkor szintén ő az, aki a végén megsértődik, és látni se akar, mert hogy én hogy reagáltam arra, h ő felkapta a vizet, és sajnálja, ha nem elég jó nekem... Plusz ő fordított esetben sose látja be, ha tulreagalta a dolgot, nem kér bocsánatot, vhogy mindig azt hozza ki, hogy én voltam a hibás (mondjuk azért viselkedett úgy, mert én felidegesitettem/hülye voltam, stb). Nagyon szeretem, azért se tudom, mit tegyek, mert ha arra gondolok, hogy én szakitsak, azt nem tudom elkepzelni. De az ilyenek után nem tudom, hogy bizzak benne, hogy mikor mondja legközelebb, h látni se akar.
2019. nov. 21. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy. És,ez később csak romlani fog. Összeköltözés? Gyerek? Esélytelen...
2019. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi manipuláció.

Nem egészséges minta, amit a párod követ. Ne tervezz vele hosszútávon

2019. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva érzelmi zsarolás, manipuláció. Esze ágában sincs szakítani, mert akkor megtenné. Csak ijesztget vele.

A helyedben egy ilyen meghülyülése után, amikor közli, hogy látni sem akar, eleget tennék a kérésének, és nem keresném többet. Jó nagy pofára esés lesz neki, és megtanulja, hogy következményei vannak a szavainak.

2019. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akár az exem is lehetne... Velem is ezt csinálta,aztán meg is csalt amit én megbocsájtottam,mert elhitette velem,hogy én vagyok a hibás gyakorlatilag miattam történt(sokat hisztiztem,de nem is hisztiztem,soha semmiért nem szóltam azt csinált amit akart velem is). Aztán közölte,hogy szüneteltetni akar persze ér csajozni meg pasizni... Én meg mondtam,hogy na állj most akkor itt a vége nem csinálom tovább... és azóta nem beszéltünk ez több mint 10éve volt. Utána rengeteg idő volt mire lett önbecsülésem, de arra jó volt,hogy megtanuljam,hogy többet senki nem tesz ilyet velem

Lényeg a lényeg legyél erős és szakíts vele. Értékes ember vagy! Nem érdemled meg hogy egy ilyen komplexusokkal rendelkező töketlen kisfiú tönkre tegyen ez nem méltó hozzád és a szüleidhez sem. Nem azért neveltek,hogy egy ilyen ember leromboljon.. Lépj

2019. nov. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia mintha magamat olvasnám az első pár kapcsolatomban...AZonal hagyd a fenébe.Sokkal rosszabb lesz ez még...Az ilyen embereket nagyon nagyon messziről el kell kerülni...Hidd el ezeknél még egyedül is sokkal jobb,főleg h ha elég sok időt töltesz velük simán el deformálják a személyiséged..0önbecslés stb lesz a vége.Ja és persze ez őt nem érdekli majd jön valami jobb és te cserélődsz egyből.Arra meg számíts ,h ha ki akarod dobni jön majd a hiszti...persze lehet először bele megy játsza h ő neki ez semmi stb..aztán x idő után megkeres és behúz a csőbe simán...nekem az első csinálta h fél év után jaj béküljünk ki stb..én hülye meg bele mentem...akkor tanultam meg ,hogy ha egyszer valaminek vége az úgy marad.Szóval ne habozz még ma dobd ki a fenébe!
2019. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem ezt addig játszotta exem, amíg hozzá nem szoktam a gondolathoz. Aztán csak pislogott, mint hal a szatyorban, mikor azt a választ kapta egyik alkalommal, hogy akkor szakíts te ideggyenge phasz, már vagy 5 hónapja csak ezt tudod mondogatni. Akkor ne a szád járjon, nesze, ott az ajtó.
2019. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Egy EQ nulla, érzelmi zsaroló gusztustalan manipulátor, ez csak rosszabb lesz. Ha jót akarsz magadnak, akkor a következő ilyen alkalomnál otthagyod. Egy ilyen emberrel soha nem lesz normális, boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatod, ne érd be ezzel a szarral, többet érdemelsz.
2019. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt csajom is ilyen volt. Igazabol ez a passziv-agresszio mintapeldaja. Nem fog valtozni eselytelen. En masfel evig erolkodtem, majd a vegen felre is kurt. Gusztustalanok ezek az emberek, akik igy zsaroljak a masikat. Es van hogy tenyleg elhiszed te vagy a gyoker sajnos...de jobban jarsz ha megleped minel elobb.
2019. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érzelmi zsarolás. Azt akarja, hogy ő legyen az egyedüli főnök a kapcsolatotokban, neki legyen mindenben igaza. Konfliktuskereső. Az én exem is ilyen volt és ő sem kért szinte sosem bocsánatot semmiért. Véget is ért a dolog szerencsére.
2019. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hajj. sajnos egy ilyen férfiba szerettem bele én is.


Én végül nem bírtam tovább, mert számomra a szakítás nem lehet fenyegetés, és azt akartam hogy ezt megértse. Szakítottam vele, nagyon nehéz volt, hónapokig tartott és sokszor elviselhetetlenül fájt.. én azóta is szeretem, nem tudok túllépni rajta. Az idő segít, és sokkal nyugodtabb nélküle az életem.


De a saját érdekedben, szerintem ne csináld sokáig. Szakíts vele, hogy megtanulja komolyan venni ennek a szónak az értelmét és rájöjjön, mennyire vagy fontos neki.


Az én exem nagyon sokat pedálozott utána, de nem adtam be a derekam, ami nagyon nagyon nehéz volt. Évek óta nem beszéltünk, de minden nap gondolok rá. Mégis tudom, hogy ha nem szakítok vele, valószínűleg teljesen kizsigerelt volna a kapcsolatunk. Persze mindez személyiségfüggő is, én nagyon önfejű, magának való nő vagyok.

2019. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!