Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandó veszekedések, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó veszekedések, most kidobta a másik nő és megint jóba akar velem lenni?

Figyelt kérdés

Öljük egymást hetek óta a párommal, többször feljött a szakítás.

Ez idő alatt el is kezdett nyomulni a nőre akire már korábban is, csak tudom, hogy a nő többször lerázta. Kutakodtam a telefonjában, tudok szinte mindent.

Hogy találkozgattak csókolóztak, hogy szerelmes üzeneteket írt neki reggeltől estig.

Olyan rosszban voltunk, elolvastam ezeket, de szóba se hoztam, nem volt értelme..

Elkezdett normálisabb lenni velem, közeledni, úgyhogy újra megnéztem mi történt. Pár napja "dobta" a nő.

Mit jelentsen ez az egész?


2023. júl. 13. 10:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Narcisztikus a payid. Haromszogezesnek hivjak ezt.


[link]

2023. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Már sose tudom meg, hogy tényleg elhagyott-e volna..


Persze, hogy elhagyott volna, ha összejön a másik p.ina. nem jött, így nem ugrik ki a semmibe, költözés, anyagiakon vita stb. Majd ha megint alakul neki valami, ahova biztosan át tudja rakni a kényelmes s.eggét, akkor elhúz, hidd el. Addig meg jó vagy Te is. Arra nem, hogy rendesen, társként tekintsen rád élete végéig, de amíg nincs jobb, elhéderel veled. Rég halott ez a kapcsolat, te is tudod.

2023. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!