Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem nem fair?

Figyelt kérdés

Elég husi barátnőm volt, de ez engem nem nagyon zavart, neki viszont komoly önértékelési gondjai fakadtak ebből. Sokáig küzdött, hogy fogyjon, de valahogy nem nagyon sikerült, és mintha motivációja se lett volna. Láttunk egy sorozatot, ami arról szólt, hogy a partner/edző azért hízott, hogy utána együtt tudjanak fogyni, és motiválják egymást. Hát ezt mi is megcsináltuk. Most már utólag hülye vagyok, hogy belementem, de ez van.

Már az furcsa volt, hogy amikor én zabáltam, akkor ő mintha jobban rákapcsolt volna a diétára. Amikor abba akartam volna hagyni, hogy elkezdjük fogyni, akkor halogatta. Egy idő után megelégeltem, ugyanis mint írtam az előbb, miközben én híztam nála beindult a fogyás és mintha nem is lett volna rám szüksége. Az együtt fogyásból nem lett semmi, ő teljesen külön csinálta a dolgait, egyedül akart eljárni edzeni, nem egyeztettük össze a kajálásokat, főzést.

Eddig még túl is élném, viszont a gond az, hogy ő lefogyott (kb 80-ról 55 kg-ra), jobban néz ki mint valaha, én pedig hiába próbálok fogyni, csak a hízásom mértékét tudom jelenleg csökkenteni. A huzamosabb ideig tartó zabálás megtette a hatását nálam. Egy 30-35 kilóval biztosan több vagyok most, mint amikor ez az egész kezdődött. És ahelyett, hogy empátiát kapnék tőle, inkább csipkelődik, társaságban azon élcelődik, hogy milyen pocakos lettem, magas lóról beszél, hogy ő neki is sikerült lefogyni, nem érti másnak miért nem, stb.

Nekem nagyon nagy csalódás ez, és szerintem bunkó viselkedés


2023. júl. 13. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az.
2023. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Férfiatlan volt a felajánlásod egyébként, plussz a nök szeretnek felnézni a párjukra, te felhizlaltad magad hogy "kedvezzél" neki, ezzel megmutattad hogy nincs önbecsülésed és a nő szemében hatalmasat csökkentél.


Nem kellett volna így viselkedned, szóval szedd össze magad és fogyj le mert hosszútávon elfog hagyni, föleg ezekután

2023. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a sorozat címe?
2023. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3: fit to fat to fit
2023. júl. 13. 17:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom, le a kalappal, hogy ilyet is képes voltál bevállalni a csajod kedvéért. Viszont úgy tűnik, hogy sajnos nem érdemelte meg. Én nem szoktam ilyeneket írni, mert nyilván a többi aspektusát nem látjuk a kapcsolatnak, de lehet hogy faképnél hagynám a libát, lefogynék, és sose fogadnám vissza, mert ez undorító amit művel most veled. Szóval szerintem szrjál a fejére és foglalkozz magaddal, de ha nagyon szereted, akkor megpróbálhatsz vele beszélgetni erről, neki pl hogyan esett volna mindez fordítva, stb.
2023. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom haver....ez még nem az az erős ok egy szakításra, az inkább a flörtölés, kikacsintgatás, megcsalásnál jön, de elgondolkodnék ezen.

Érdekes, hogy milyen önző amúgy, és, hogy egy bajban vajon mennyire lehetne számítani rá...konkrétan ott hagyott téged a szrban...és még nevet is rajtad.

Mit fogsz tenni?

2023. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez elég nagy böszmeség volt részedről. Persze, hogy lenéz, mert ezt megcsináltad érte, ő meg most büszke magára. De tudod, a férfiak könnyebben fogynak, izom is hamarabb épül, szóval van esélyed, ha egyedül is, de eljársz edzeni.
2023. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég hülye ötlet volt, már bocs.
2023. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2023. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Felpofozni nem lehet de kicsit megfürdetni majd télen a hóba fair.
2023. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!