Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szokjak hozzá, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak hozzá, hogy a mostani barátom nem fizet mindent?

Figyelt kérdés

Az első barátom az első randitól kezdve mindent fizetett szó nélkül. Soha nem is mondta, hogy most fizessünk felesben, vagy ilyenek. A mindent alatt mindent értek, közös kajálások, mozijegy, fürdő belépő, vonatjegy ha együtt utaztunk, ha mentünk a haverjaihoz inni, akkor az alkoholokat is, de azt főleg azért, mert nekem még ki se adták volna, nem voltam még 18. Ő olyan családból jön, ahol apuka pénzes, nem ritkán adott neki csak úgy egy 20 ezrest, ilyen heti szinten simán. Egyetemista amúgy, én gimis voltam, most érettségiztem. Egyébként volt ennek hátulütője is, más módot nem ismert a szeretete kifejezésére. Szakítottunk, lett új párom. Meglepődve tapasztaltam, hogy ez nem egy férfi dolog volt, hanem emberenként eltérő, ki mennyit tud vagy akar költeni. Az új barátom is hívott már meg enni pl, de neki abszolút nem természetes, hogy mindent ő fizet. Eleinte nem is értettem, odamentem pl egy kocsmában a pulthoz, hogy kikérjem az italt, ő meg simán elengedett, anélkül, hogy adott volna pénzt, én kérdeztem meg, hogy ad e. Én nem kapok azért olyan sok zsebpénzt, jövő nyártól tervezek diákmunkázni egyetem mellett, gimi mellett nem akartam.


Hogy szokjak hozzá, hogy mostantól mindent felezni kell?


2023. júl. 14. 15:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

A leírás alapján nem vagy szellemi fogyatékos, hogy 0/24ben egy gondnok intézzen(fizessen) mindent helyetted.

Szerintem megoldod:D

2023. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát, üdv a való világban. Már rég nem természetes, hogy a pasik fizetnek mindent, és ez jól is van így szerintem, pedig nőként mondom ezt. A kapcsolat első idejében a felesben fizetés teljesen rendben van, később, ha már komolyabban terveztek, úgyis megbeszélés kérdése lesz.
2023. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát igen, érdekes helyzet az amikor egy olyannal vagy, akinek a pénz a személyisége 😅
2023. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Hát... csak ahogy a valóságot lehet megszokni. Tudatosítsd magadban aztán ez van.

Amióta a nők meg tudnak önállóan élni, azóta teljesen normális, hogy a férfi nem fizet mindent is. Miért kéne? Két önálló, magát ellátni tudó emberről van szó.

És oké, te még diák vagy, nincs bevételed. De anyádék dolga, hgoy eltartsanak, nem a pasidé. Ha olyanja van meghívhat, de egyébként remélem tudod, hogy ez azt jelenti, hogy néha neked sem ártana meghívni őt. Persze most, amíg nincs bevételed, ez offos, de a későbbiekben majd tartsd szem előtt.

2023. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Az első pasidat meghívtad egyáltalán bármikor is valamire? És ezeket a pénzes programokat ki találta ki? Az, hogy mindent ő fizetett nem biztos, hogy azt jelenti, hogy a srác is így akarta volna. Egyébként miért is várnád el egyetlen fiútól is, hogy eltartson. Az meg elég pofátlan volt, hogy pénzt kértél a pasidtól, hogy iszogathass. Oké, hogy most érettségiztél, de diákmunkára el tudtál volna menni és máris lett volna pénzed.
2023. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem lepődnék meg, ha egy incel írta volna ki a kérdést provokáció céljából.
2023. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Szokj hozzá, ez a normális. Nem elvárható, hogy mindig a pasi fizessen. Már leérettségiztél, itt a nyár, lehetett volna menni diákmunkára.

Ez hót gáz, hogy pénzt kértél tőle a pultnál, mert neked derogál fizetni a fogyasztásod.

2023. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

"Hogy szokjak hozzá, hogy mostantól mindent felezni kell?"


Ízlelgesd, hogy felnőtt ember vagy.

2023. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

Ha neked ez egy alap elvárás, akkor nem kell olyan pasival randizni meg összejönni, aki nem ilyen.

Nem értem, szabad akaratod van, ha valami nem tetszik, nem kell randizni.

Vagy pedig akkor megszokod te is, hogy fizetsz, valahogy, kb. úgy, hogy ha egyedül vagy is magadnak kell.

2023. júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Törődj bele, a felnőtt lét ilyen. Vagy keress másik pénzeszsákot.
2023. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!