Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szokjak hozzá a társas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak hozzá a társas élethez?

Figyelt kérdés

Már régóta egyedül élek. Jó anyagi helyzetem van, szeretem a munkám és ami a legjobb, hogy azt csinálok amihez éppen kedvem tartja.

Tudom, hogy ellentmondásos de szeretnék kapcsolatot. Jelenleg egy nagyon friss kapcsolatban vagyok de úgy érzem, hogy elveszi a szabadságom. Igyekszek megfelelni de olyan mint amikor gyerek voltam és mindig megmondták, hogy mit szabad és mit nem. Nem vagyok egoista, törődök az emberekkel, a munkában is csapatban dolgozok, tudok alkalmazkodni a csapattársaim után...de nem akarok megfelelni másoknak a szabadidőmben is. Nekem kell az, hogy spontán kigondolok valamit és meg is csinálom anélkül, hogy valakinek a beleegyezését kéne kérjem.


Valami tanács, hogy ne szúrjam el ezt a kibontakozó kapcsolatot? Lehet, hogy nem ez a lány a megfelelő számomra?


30/f


2021. jan. 20. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem ez a mefelelő számodra.
2021. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Pl ezt igy mondd el neki.
2021. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi volna az a dolog, amit spontán tennél, de nem tudod?

Mondanál példát?

Azért nem mindegy, hogy elutazol vagy elmész tippmixet rakni. :D

2021. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem fogalmazol valami konkrètan és kissè rágörcsölsz erre a dologra.

Ugyan nem írtál konrktèt dolgot, de mire gondolsz mikor azt mondod, hogy engedélyt kell kérned, mint egy gyerek?

Ilyen nincs, egy normális és egészséges kapcsolatban.

Nálunk úgy működött, hogy az elején megbeszéltük a vágyainkat, szokásokat, mik azok a dolgok amik zavarnak és így szépen ellehet kerülni egymás okvetlen megsèrtèsèt. Nyilván mindkét félnek tiszteletben kell tartania a másik ember akaratát, de ha èrettek vagytok ez nem jelent gondot egy kapcsolatban.

Pl nálunk ha páromnak kedve van biciklizni, dobolni vagy bármihez, akkor elmegy és nem kéri az engedélyem, max megkèrdezi, szeretnèk e csatlakozni. Ugyanúgy működik fordítva is, ha valahová szeretnèk menni akkor megyek is. Ilyesmikre gondolsz ? Nyilván nyaralni nem szoktunk külön járkálni, ha szeretjük egymást csomó mindent jobban esik a párunkkal vègezni, illetve fontos döntéseket is amelyek kihatnak a közös életünkre, azokat is együtt hozzuk meg, viszont nem erőltetünk egymásra semmit. Kompromisszumot kötni tudni kell, de sosem èreztem magam túl lekötöttnek vagy azt hogy ne lennèk szabad, és 7eve vagyunk együtt.

Amiket leírtál, az leginkább egy olyan személyre vall aki kontrolálló, uralkodni vágyó rajtad, semmiképp sem egy egészséges kapcsolat èrzèsei.

2021. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a paromhoz koltoztem (agglegeny volt es o forszirozta az osszebutorozast), annyira befeszult h elso het vegere ott tartottunk h en nonstop bogtem (egyaltalan nem vagyok hisztis), o meg kozolte h koltozzek haza anyamhoz. A szerencsenk az volt h az 1500km tavolsagot nem olyan egyszeru meglepni visszafele. Szerintem ujragondolta a dolgokat es elkezdett csiszolodni, kerdezni, kerni, ennek 5eve, hazasok vagyunk, kozos babank van, a ferjem mai napig szerelmes. Ha tovabb jatszotta volna akkor parkapcsolatban a macso alfahimet,mint a korabbi partnereivel, biztosan nem maradok vele. Magadban tisztazd h megis mit szeretnel mert mindkettot nem lehet. Laza szexkapcsolatban megteheted h eltunsz, megjelensz, nem egyeztetsz, de tartos kapcsolatban igenis MI van es ebben benne van hogy tud rolad es kikered a velemenyet. Amit te szeretnel az jarogatas. Szerintem csak megszoktad az egyedulletet es nehez feladni.
2021. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd újra a leírásod! Ugye te is látod, hogy végig amellett érvelsz, hogy ez csak egy friss kapcsolat, ami még simán zátonyra futhat? Te ezt már fejben eldöntötted, hiába kérdezel minket!
2021. jan. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég magadnak megválaszolnod: miért szeretnél kapcsolatot? Teljesen biztos, hogy szeretnél? Milyet?

Nem biztos, hogy neked való. Lehet, hogy valaha, fiatalabb korodban, kialakulatlan élettel és még nem teljesen kiforrott személyiséggel az lett volna, de ma már nem feltétlenül.

2021. jan. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek való párkapcsolat.
2021. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!