Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ő azt kéri szokjak le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő azt kéri szokjak le a dohányzásról, én kérhetem cserébe hogy fogyjon le?

Figyelt kérdés
Napi 1, max 2 szál cigit szívok el. Van hogy annyit sem. Egy hónapban max 2 dobozzal szoktam venni. Sose gyújtok rá ha vele vagyok, ha együtt alszunk egész nap nem cigizem. De néha jól esik. Szerinte tönkreteszem az egészségem, és ha nem hagyom abba elhagy. Mondtam oké, leteszem de akkor én szeretném ha lefogyna, mert kb 40 kg felesleg van rajta. Ezen besértődött, hogy nem fogadom el a külsejét. De szerintem ez is egészségtelen, nem csak a cigi.
2019. jún. 20. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden jogos, az is, hogy nemet mond. Ti nem egymást keresitek.
2019. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
:D Vicc ez az egész eset. Szerintem teljesen jogos, de azt nem értem, hogy ha egyikőtöknek se tetszik így a másik, akkor minek jöttetek össze?
2019. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Ezen most jót nevettem, a 40 kiló feleslegével a te 2 szál cigid egészségtelen :-)))

Abszolút jogos a kérésed, de szerintem én nem alkudoznék vele, hanem pakolnám a cuccaimat és mennék. Még ő mondja, hogy elhagy, hát ez jó! Ahogy az előző is írta, ti nem egymást keresitek.

2019. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar a külseje, az ultimátum nem tetszett. És ezért gondoltam hogy akkor én is kérek, ha már vállalom hogy leteszem.
2019. jún. 20. 21:30
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

Szánalmas vagy.

Ha eleve nem tetszik nem kell vele lenni.... A cigit én sem szeretem tiszta büdös. Fuh utálom a szánalmas nyomorék embereket. Ilyenkor megy a kedvem el az élettől is...🤢🤢

2019. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Írtam hogy nekem az ultimátum nem tetszett.

2019. jún. 20. 21:35
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Igen, itt nem is a cigi vagy a kövérség a lényeg, hanem hogy ebből látszik, mennyit jelent neki a párja és a kapcsolat. Pár szál cigiért képes lenne téged elhagyni, de gondolom amikor összejöttetek, akkor is tudta, hogy dohányzol. De ha te kérsz tőle valamit, arról szó sem lehet. Hogy ki él egészségtelenebbül, abba bele se gondol. Nevetséges a barátnőd.
2019. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő🙂🙂
2019. jún. 20. 21:52
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem is ismerkedek dohányzóval, mert tudom, hogy nem menne az együttélés, nem is értem, miért vagytok együtt.
2019. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Cigi nekem is kizáró ok, mondjuk a kövérség is.

De kérdésedre a válasz: igen kérheted. Valójában a játékszabályokat ti hozzátok. A párkapcsolatok is tele vannak emberi játszmákkal. Döntsd el, kéred e ezt a játékot.

2019. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!