Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan gondolják a páromék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan gondolják a páromék hogy többet kéne bele adnom a közösbe mint amennyit használok?

Figyelt kérdés

A párom nem akar el költözni a szüleitől mert annak idején direkt úgy építették a házat hogy neki legyen külön lakrésze. Pár éve föl is újították. Sok pénze és energiája benne van.

Alapból nem lenne akkora gond hogy így élünk, de rajtam élősködik mindenki. A rezsi felét fizetem, pedig a negyedét se használom. Fizetéskor be vásárolok, ők meg mint a hiénák zabálnak föl mindent, de utána alig vesznek valamit mert hogy a kevés nyugdíjból semmire se futja.

Ha esetleg szólni merek hogy egy hét alatt el fogyott ami nekem egy hónapra elég lett volna,akkor neki áll az anyja cirkuszolni, hogy jó lenne ha nem csak magammal törődnék. Beraktam a seggemet a jóba, nem kell albit fizetnem, legyek inkább hálás. A párom meg semmit nem szól erre. Ő össze vissza kapja a fizetését. Ha van neki akkor be vásárol, de ha nincs azt eszi amit én vettem.

Azért szerintem ez nem túl igazságos így.


2023. júl. 15. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rég elköltöztem volna onnan.
2023. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
1# Én oda se...! Ahol anyós papucstávolságra van, össze sem jönnék olyan palival.
2023. júl. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Fizetéskor be vásárolok" - Kinek, mennyit és miért? Így persze, hogy hamar elfogy a pénzed.

"Ha esetleg szólni merek hogy egy hét alatt el fogyott ami nekem egy hónapra elég lett volna ..." - Ne szólj, ha te költötted el.

"Nem kell albit fizetnem, legyek inkább hálás." Fizetsz rezsit, miért lennél hálás?

"A párom meg semmit nem szól erre." - Ez a legnagyobb baj.

"Azért szerintem ez nem túl igazságos így." - Persze, hogy nem. Miért nem áll ki melletted a párod, és miért nem beszélitek ezt meg?

2023. júl. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem kötelező bevásárolnod. Húzd be a kéziféket és meglátod mi lesz. :)
2023. júl. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem jogos.Sőt.Írdd össze, hogy miattuk mennyivel költessz többet, meg mennyivel lenne a kiadásod albérletben.

Aztán az jön, hogy nem vásárolsz be többet.A mami ha elkezd kárálni, mondd neki, hogy ott a fia, tőle kérjen.

Ha megint nem szól semmit a párod, a mami meg okoskodik az albérlettel, akkor mondd neki, hogy tudja mit, mamó?Én elhúzok albérletbe, mert azzal is olcsóbbra jövök ki, mint hogy hárman rajtam élősködnek, maguk meg itt döglenek éhen, aztán majd okoskodjon akinek akar.

2023. júl. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Minek laksz még ott? Ostoba...
2023. júl. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Azonnal költöznék onnan, ilyen nyomorék a pasi is ..
2023. júl. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a külön lakrész ott kezdődik, hogy külön bejárat és saját mérőórák. És akkor azt fizetem, amit fogyasztok, az megy be, akit beengedek.

De így ebben a formában nem hogy nem maradnék, be sem költöztem volna.

2023. júl. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha ez a párodnak rendben van, akkor hagyd ott a pi.csába! Én biztosan nem arra keresnék, hogy magamon és a páromon kívül még annak a szüleit is szponzoráljam úgy, azokkal is gyakorlatilag legyek közös kasszán, hogy ahol lakunk, sose lesz az otthonom, meg legyek hálás, hogy ott lehetek. Aztán ha úgy tartja kedvük, utat mutatnak, és mivel minden pénzemet felélem náluk, mehetek a híd alá? Akkor már inkább albérlet, ahol egyrészt otthon vagyok, tudom, mit kapok a pénzemért, másrészt nem forgat ki/zabál ki mindenemből két pofátlan here.

Ha nincs külön mérőóra, külön bejárat, külön konyha, az nem külön lakrész, és bocs, de a saját anyámékkal se költöznék össze egy hétvégénél hosszabb időre, nemhogy más pereputtyával.Ennyit egy aranyfa.sz/muff sem ér!

2023. júl. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Adsz nekik havi 20 ezer Ft - ot, hogy ne érezzék, hogy ingyen elsz ott, aztan a kajat megveszitek ti magatoknak. Hulyeség bevasarolni nekik, mert ezen allandóan lehet problemazni, hogy ki miből mennyit fogyasztott. Viszont hosszu tavon semmikepp sem javaslom, hogy maradj ilyen akarnok anyós mellett, mindig hallhatnad hogy mennyire halasnak kell lenned, hogy ott lakhatsz naluk. A párodnak mivel nincs elegendő fix jövedelme ezert ő is be van nekik csicskulva ezert nem szól egy szót sem, mert nem tudna bevallalni egy alberletet.
2023. júl. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!